Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


1. část

31. března 2009 v 18:42 | Aredhel |  Twilight: Cullen nebo Volturi?

Tři roky, už jsou to tři roky, co jsem ve Volteře, co mě Aro přeměnil a já odešla z Forks. Už ani nejsem novorozená, jsem upír, co ovládá svůj talent. Můj talent je zvláštní, má imunita vůči darům ovlivňujícím mysl se rozšířila na všechny talenty. I například Jasperovo ovládání emocí a Alicina vidění.
Cullenovi, rodina, ke které jsem se chtěla přidat, patřit do ní. Jsou to tři roky, co jsem je neviděla, od doby, co mě Edward opustil. Bylo to jako bych zemřela. Dva měsíce jsem byla jako zombie a pak jsem narazila na Volturiovy, nějak se o mě dozvěděli. Vlastně Aro to zjistil od Tanyi a oni, když mě našli, dali mi na výběr. Buď zemřu nebo ze mě udělají upíra. Dali mi na rozmyšlení jeden týden a já si vybrala nesmrtelnost. Ani nevím proč, možná proto, že jsem Edrwardovi slíbila, že neudělám nic hloupého. A dát se zabít bylo hloupé.
Nepřišlo jich pro mě moc, neměli se čeho bát. Vzali mě na louku a tam byl Aro, Demetri, Felix a Carlos. Zeptali se mě, jestli jsem připravená a já odpověděla, že ne, ale ať už to máme za sebou. Aro přikázal, aby mě Felix a Demetri podrželi, každej za jednu ruku. Pak ke mně Aro přistoupil a kousl mě. Další týdny byly hrozné. Aro i ostatní mě přemlouvali, ať lovím víc, ale já zabíjela co nejméně, jen co bylo nutné. Pak, jednoho dne mě zlomili, to už jsme byli ve Volteře. Začala jsem se krmit denně, měla jsem nabitý program ve dne, takže se mě v noci mohli zmocňovat mé bolestné vzpomínky. Postupem času jsem se začala s některými upíry přátelit. Kupodivu jsem si rozumněla hlavně s Jane.
Ve Volteře to fungovalo jednoduše. Platilo tam pravidlo, kdo z koho a taky silnější a mocnější vyhrává. Ale s Jane to bylo jiné. Byli jsme kamarádky. Demetri si zvykl a její bratr Alec se se mnou občas bavil. Dnes své schopnosti už plně ovládám. Jsem schopna zablokovat schopnosti kohokoli v okruhu 200 m, ale už jsem i k Arově velké radosti dokázala někoho vynechat, takže jsem byla často přítomna při slyšeních. Teď už se mi ve Volteře i líbí. Dny trávím s Jane a na slyšeních a noci povídáním a různými jinými počestnými činostmi s Alecem. Jane a Alecovi jsem se se vším svěřila, i s tím, jak mě Edward opustil.
O TÝDEN POZDĚJI:
Poprvé za tři roky se na něco opravdu těším a nemůžu se toho dočkat. Já, Alec, Jane a Demetri jedeme na menší loveckou výpravu do hor na celý měsíc.
Zrovna se Alec a Demetr dohadují, jaké vzít auto. Jane a já je s rukama na prsou, bokama o sebe opřené s úsměvem na rtech pozorujeme. Už dávno jsme se dohodli, že já a Jane pojedeme žlutým porsche 911 turbo a oni černým BMW, ale nějak nám to nepřišlo důležité, jim to říkat.
Po chvíli nás to přestávalo bavit, takže jsme jim oznámili naše rozhodnutí, nasedli jsme a jeli, zatímco oni tam stáli a koukali na nás pohledem: Vy malý drzý potvory, máme vás rádi. Cestou jsme se ještě domlouvali na pár podrobnostech ohledně našeho překvápka pro kluky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Máme dokopat naši kámošku Aredhel k dalšímu pokračování příběhu?

Ano
Ne
Je mi to fuk
Ani náhodou, pryč s tim odsud

Komentáře

1 Jane Volturi Jane Volturi | Web | 7. dubna 2010 v 15:30 | Reagovat

Já nejsem kámoška s Bellou!! :-D.. Jane je totiž moje internetová přezdívka, školní nepoužívám

2 tigris tigris | Web | 10. května 2011 v 14:04 | Reagovat

Jane kámoška s Bellou? No tak proč ne, no. :-D

3 Animka Animka | Web | 24. listopadu 2011 v 16:02 | Reagovat

Pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama