Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


1. díl - Chyťte zloděje!

8. března 2009 v 17:22 | Sango |  Pokémon: Ginniny cesty

Jsme v Sarionském lese a je skoro půlnoc, ale i přes tuto okolnost jsou Ginny (mladá trenérka pokémonů) a její ditto stále vzhůru. Hledají noční pokémony, jako třeba zubata nebo hoothoota. Ditto trénuje přeměňování v tyto pokémony. Najednou jim něco přelétne nad hlavou....je to jen malý zubat, ale i to ditta trochu vyděsí. Ginny už je taky unavená, proto se s dittem rozhodnou jít spát.
Ale nespí dlouho, asi ve tři hodiny ráno je probudí jakýsi zvuk. Ginny se probere a jde k místu, kde zaslechla hluk. Bylo to v křoví. Ginny rozhrne větve a vidí tam caterpie. Malou, zraněnou a bezmocnou caterpie. Vypadala opuštěně, proto ji Ginny uložila k sobě do pokeballu a už utíká k nějbližšímu pokémonskému středisku. Po chvilce běhu za sebou najednou uslyší kroky. A za malou chvilku i křik. Někdo křičí:
"Chyťte ji! Je to zlodějka pokémonů!"
Ginny se otočí a pohlédne do tváře klukovi jen o něco málo staršímu než je ona. Ginny se zeptala:
"Snad není ta caterpie tvoje?"
"No samozřejmě, že je. Už dlouho ji nemůžu najít."
Odvětil kluk a Ginny si pomyslela, že se o caterpie asi stará špatně. A každému se věřit nedá. V další chvíli už dívka utíká pryč s caterpie v pokeballu. Po chvíli už je ale udýchaná a bolí ji nohy od stáleho zakopávání o kořeny. Odpočine si a pak běží dál.
Doběhne až do Sarionského města, kde se rozhodne vyhledat pokémonské středisko. Ale nejdřív se musí ztratit tomu klukovi. Zaběhne do postranní uličky, kde se schová ve stínu a skoro nedýchá když v tom už tam probíhá onen pochybný trenér. Když se Ginny ujistila, že už je pryč, vyběhla ze svého úkrytu a zamířila k pokemonskému středisku. Ale jen co tam doběhla potkala se tam s oním trenérem. Jmenoval se (jak si přečetla na zádech jeho bundy) Derek. Ginny si nasadila kapucu aby nebyla poznat a šla odevzdat pokeball s caterpie setře Joy.Ta se, ale vyděsí. Caterpie měla namále. Když sestra Joy caterpie vyšetří, pozná v ní caterpie svého dobrého přítele Dereka. Raději zavolá policistku Jenny. Mezitím v čekárně Ginny spadne kapuca a Derek ji poznal. Začali na sebe křičet. Derek křičí, že mu Ginny ukradla caterpie a Ginny zase, že to není pravda, že caterpie našla v tom křoví a Derekovi nechtěla věřit, protože je tu v okolí spousta zlodějů pokemonů. Po chvíli oběma dojde dech a začnou se smát. Pochopili, že ten druhý nebude to co si myslel každý z nich. Najednou se však rozletí dveře a v nich je policistka Jenny. Hned chce zatknout Ginny, ale Derek před ni skočí a začne vysvětlovat, že to všechno je jeden velký omyl. Ginny mu caterpie neukradla, ona se mu ztratila a Ginny ji našla a donesla ji do střediska. Jenny si to vyslechne a s omluvným pohledem řekne:
,,Promiň chlapče moh bys mi to vysvětlit ještě jednou? Jaksi jsem to nepochopila."
Derek se tedy dá znovu do vysvětlování. Začne tím jak se mu caterpie ztratila a on ji nemohl najít. Až dneska v noci viděl Ginny jak stojí u toho křoví a podivně se rozhlíží a najednou z toho křoví vytáhne jeho caterpie, uloží ji do pokeballu a začne utíkat pryč. Pustil se za ní, ale ztratila se mu. Pak ji potkal tady a došlo mu, co si Ginny myslela. Myslela si, že on je zloděj pokémonů. Proto utekla a donesla caterpie sem, aby ji dali do pořádku. Ginny je dobrá trenérka, která chtěla pomocti opuštěnému pokemonovi.
,,Tak teď už tomu rozumím." řekla policistka Jenny a hned na to odešla. Ginny Derekovi poděkuje a chce odejít, ale Derek ji zadrží a poprosí ji aby s ním počkala na caterpie. Ginny souhlasí a tak oba čekají. Ani ne za deset minut vyjde sestra Joy s caterpie v náručí. Už před několika minutami všechno vyslechla, a proto se na Ginny zářivě usměje. Předá caterpie Derekovi a oba noví přátele odcházejí do Sarionského lesa, nejdříve pro Ginnyiny věci a pak pro Derekovy. Při té cestě se více seznamují a Ginny zjistí, že Derek má už mnoho pokemonů. Kiglera, laprase, dewgonga, starmie a raichu. A samozřejmě taky caterpie. Oba dva se rozhodli zamířit do Johtové ligy, proto půjdou spolu a Derek bude pomáhat Ginny pochytat více pokemonů, aby neměla jenom ditta. Přejme jim mnoho štěstí na jejich cestě po úchvatném světě pokemonů.
To be continued.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eny eny | 4. září 2009 v 18:25 | Reagovat

uzasne uzasne uza uza uza uza uza uza uza upa yoooooo :-)

2 Sango-majitel blogu Sango-majitel blogu | 5. září 2009 v 12:41 | Reagovat

tak to abych uz konecne prepsala ten treti dil co?:-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama