Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


Vánoce v Konoze

8. března 2009 v 18:30 | Kami |  Naruto: Jednorázovky
V celé Listové vesnici panuje vánoční a pohodová nálada. Nebo to alespoň tak vypadá. Začněme od sídla hokage. Ani zde nechybí všechny možný světýlka, ozdobičky a koledy. Jenom Tsunade, která má po celé kanceláři pekáče, pece a hlavně mouku - hodně mouky, nevypadá moc šťastně.
"Nechápu, proč mě Shizune nutí každý rok péct cukroví. Vždyť moc dobře pamatuje, že když jsem to naposledy nabídla té staré paní, tak mě málem zavřeli za pokus o vraždu. Hmm, tak co dál? Musela jsem slíbit, že tentokrát vynechám saké a kukuřici. Tak co do toho mam sakra dát?!"
Znavená Tsunade si sedla na křeslo - které bylo také od mouky - a přemýšlela o letošních Vánocích.
"Jenom ať Jiraiya zase nepije! Jestli to bude jako minulej rok a zase přitáhne listnatej strom s tim, že v lese jehličnatý došli, tak ho do něj už vážně nacpu! Loni ho zachránilo jen to, že přitáhl dvacetimetrovej topol."
V úvahách a Kakashiho večírku a unavená pečením, usnula. Probudilo ji, až když jí blafla největší pec.
Zatím, hodně daleho odtud, v hustém habrovém lese, asi dva kilomentry od Listové:
"Konohamaru! Já si vážně myslím, že na tokovéhle hraní si už dost velkej!"
Křičel svázaný Naruto, na kterého Konohamarův gang plácal sníh do tvaru sněhuláka.
"Ale Naruto-neechan, je to součást tréninku."
"To ale neznamená, že si musíte dělat terč zrovna ze mě!"
Konohamaru se jen usmál, odkrokoval vzdálenost a na Naruta se sněhuláčím tělem a lidskou hlavou začali házet shurikeny. Bodování bylo snadné. Zásah do Naruta deset bodů, zásah do nezasněžené části padesát bodů.
Mezitím v lese na druhé straně Konohy se Jiraiya motá v jehličnatém hájku:
"Ach jo, jestli zase omylem přinesu topol místo smrku, tak se Tsunade znova naštve. Já se ale ve stromech nevyznám a podle mě nejsem na tomhle světě jedinej, kdo nerozezná topol od smrku. Jak mám ale tady najít nějakej jehličnatej strom? Kdyby jenom ty stromy přestali tancovat..."
Mezitím tým Gai nakupují jídlo na tu velkou Kakashiho pařbu.
"Jsem tady jedina holka, takže chápu, že mě nebudete poslouchat, ale i přesto musím konstatovat, že tenhle seznam určitě nepsal mistr Kakashi."
"Ale Tenten, nebuď hned tak podezíravá"
"Já že nemám bejt podezíravá?! Pokud si pamatuju, Kakashi sensei říkal: hlavně žádnou pyrotechniku."
"No a?"
"No a? Čtu z nákupního seznamu pánové: tři balení prskavek, osm krabic modrých hvězdic - ohňostroj, osm červených a osm žlutých polohvězdic - ohňostroj a k tomu ještě patnáct kilo střelného prachu. A to ještě není zdaleka všechno. Pak tu máme ještě.."
"To je dobrý! Nemusíš dál číst"
"Dynamit!! Můžete mi vysvětlit, kdo to tam napsal?"
"No...ehm...samozřejmě že Kakashi! A to znamená, že to musíme všechno koupit! Tak jdeme!"
Konečně zapadá slunce a schyluje se k zahájení pařby. Už jsou tady všichni senseiové, tým sedm, osm, deset i tým Gai. Chybí už akorát Tsunade, Jiraiya, Gai a...Kakashi.
Z chvíli přišel Jiraiya a táhl..obří bambus. Ale díky vánoční náladě to nikoho nerozlobilo a tak všichni začali bambus zdobit. Jenom ze Tsunade měli trochu strach, ale když rozesmátá přiběhla a nabízela všem své kukuřično-saké linecké, už se jí nebáli, akorát tomu cukroví se vyhýbali velkým obloukem.
O další chvíli později přiběhl udýchaný Gai a křičel, že jsme všichni v průšvihu. Nikdo nechápal, až když pak se Kakashi, úplně na mol, zasekl obléknutý do kostýmu Santa Klause v komíně, všem došlo, co to za průšvih bude. Vždycky, když se Kakashi opije, používá svůj Sharingan a hypnotizuje všechny okolo. Teď ale měli ještě větší problém, jak dostat "santu" z komína. Shikamara napadlo, že by na něj mohli vylít zeshora vodu, po které by se mohl jak dostat z komína, tak se probrat z opilosti. Všichni s jeho nápadem souhlasili, a tak Izumo a Kotetsu vylezli na střechu a do komína vyklopili kýbl s vodou. Zapoměli ale, že ta voda stála celý den venku a Kakashimu spadla na hlavu obří kostka ledu. Moc ho to neprobralo, ale zato krásně prošel komínem. Spadl do krbu, odkud díky Konohamaru, který mu tam rozdělal oheň, rychle utekl. A teď opilý, otlučený a ohořelý usedl mezi ostatní a konečně byli všichni spolu.
Poté Shizune pozvedla číši:
"Vítám zde všechny na naší Vánoční oslavě. Jako každý rok vám přeji krásné Vánoce a jako každý rok vás upozorňuji, abyste si nebrali cukroví od naší hokage-sama. Tak se dobře bavte."
Po tomto proslovu všichni zatleskali a pustili se do jídla. Jenom Gai a Kakashi dostali ramen místo kapra, protože si všichni moc dobře pamatovali, jak tihle dva věční rivalové minulý rok soutěžili, kdo spoliká víc kostí a Kakashi nechal Gaie velkoryse vyhrát. Pak konečně přišel čas na rozbalování dárků.
A mazitím za devatero horami, devatero řekami a jednou novou dálnicí:
"Nechápu, proč to musíme každý rok dělat!"
Itachi už Zetsuovo stěžování ignoroval a pokračoval v kácení smrku. Když v tom tam najednou přiběhl hysterický Kisame.
"Itachi, můžeš mi to laskavě vysvětlit?! Říkal jsi, že to tydle Vánoce vynecháme! Tak proč? Vím, že jsme zloduši, ale tohle je tak hrozně kruté..."
Itachi jen protočil oči.
"Kisame, ryba je tradiční vánoční jídlo."
Kisame chtěl ještě něco namítnout, ale najednou se ozvalo volání Peina, kde jsou sakra s tím stromem, a tak se vydali zpět do úkrytu.
Ani zde nepanovala zrovna vánoční nálada. Konan se opila a teď tancovala na stole. Peinova těla se hádala, kdo bude zdobit stromek a Deidara se soustředil na výrobu jílových ozdobiček.
Nakonec se ale všichni uklidnili a sedli si k vánoční večeři. Na protest si dal Kisame tofu. Pak se pustili do dárků.
Oslava skončila, když se Deidara přeřekl a v řeči zmínil slovo Katsu, což způsobilo detonaci vánočního stromku.
Mezitím, za jednou novou dálnicí, devatero řekami a devatero horami začínala zábava. Všichni tancovali, Tsunade nadávala na dnešní politiky a Kakashi se bavil tím, že přepočítával svá jutsu. Bohužel i tady vypukla hádka. Tenten se začala hádat s Leem a vyvrcholilo to v boj na nože. Naštěstí mu Tenten nijak neublížila, jelikož se při opakování věty "kterej je ten pravej?" ani jednou netrefila.
Pak ale naši partu navštívila nečekaná návštěva. Dvě postavy v pláštích kráčeli k hokage. Ten vyšší si nejdříve nedůvěřivě přeměřil obří bambus, prohodil něco ve stylu "Zase ten Jiraiya" a pak smekl kápi. Všem spadla čelist, protože se před nimi zjevil Orochimaru.
Jen Tsunade ještě chvíli zaostřovala a pak vykulila oči.
"Michael Jackson?!!"
Teď spadla čelist Orochimarovi. Chvilku se ještě vzpamatovával ze Tsunadiny reakce. Poté začal vysvětlovat, že Sasuke mu nechtěl dát pokoj, a že pořád křičel, že chce na Vánoce domů. Poté se všechny oči upřely na druhou osobu. Sasuke už to nevydržel, shodil kápi a skočil Narutovi a Sakuře kolem krku.
"Tak moc jste mi chyběli!"
Naruto i Sakura nechápavě stáli s pusama dokořán.
"Hale Sasuke, jsem ráda, že jsi zpátky, ale co tvoje posta?"
Sasuke se jen zakřenil.
"To už je zařízeno."
Mezitím za devatero...bla bla bla a jednou novou dálnicí se Akatsuki snažila dát dohromady z posledního výbuchu. Kakuzu už přišil zpátky všechny končetiny (bohužel to musel párkrát opravovat, protože si občas spetl úmístění končetin), když v tom tam vběhl Hidan, kterému výbuch samozřejmě nic neudělal a nesl krásný balíček.
"Itachi, přišel ti ještě jeden dárek."
Itachi se udiveně podíval, a pak převzal zásilku. Na lístečku stálo:
Drahý bráško, vím, že lidé mají být o Vánocích hodní a milí, a tak jsem ti poslal dárek. S láskou Sasuke.
Itachi nedůveřivě přiložil ucho k dárku a zahrkal. Uslyšel tiché tikání. Pak se úplně rozzářil.
"No to je prostě úžasný! Bráška mi konečně odpustil a navíc mi poslal do kuchyně nové hodiny!"
Párty už úplně ukončila exploze Itachiho dárku.
VÝSTŘIŽEK Z KONOHA TIMES
Je 25. prosince, den po Vánocích. Bohužel, tyto Vánoce se nic zajímavého nestalo. Jen se nám vrátili dva uprchlíci a zločinci třídy S, z tohož se nám jednoho konečně podařilo zabít. Orochimaru skonal 24. 12. na otravu kukuřičným lineckým. Bude pohřben, jen co nám podaří vyhrabat jeho ostatky z pod obrovského bambusu neznámého původu. Kakashi hrozně zbohatl (zmetek), když hrál s Tsunade-sama pokr. Teď bude souzen za činění proti hokagemu. Malá parta, známá Konohamarův gang, vyloupil hlavní banku vesnice. Dosud nebyli chyceni a prosíme všechny, co by je zahlédli, aby to nahlásili na policii. Dále zde máme výbuch celé východní části Konohy. Atentátník použil dynamit, který si prý též objednal Hatake Kakashi na svou párty.
Dále se Konoha zbavila všech členů Akatsuki, za což dostal Uchiha Sasuke vyznamenání a prošla mu též vražda pěti ninjů z Konohy, kteří ho rozzuřili když byl v "eufonickém" stavu.
Jak říkám, tyto Vánoce se vůbec nic zajímavého nedělo. S pozdravem, hlavní redaktor Gai
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sango Sango | 2. listopadu 2010 v 21:29 | Reagovat

Ooo boze...to jsme dloho neslyseli...V HUSTEM HABROVEM LESE :-D :-D :-D

2 KonAn <3 KonAn <3 | E-mail | 18. listopadu 2010 v 2:52 | Reagovat

Michael Jackson?
tk to je moc...
ses frajerka :-P  :-P  :-P  :D O_O

3 Tifa Tifa | E-mail | Web | 20. února 2011 v 10:35 | Reagovat

xDDDDDDDDDDDDD Noooo tak to mě opět dostalo do vánoční náladičky :D Nejvím mě dostalo ,,Kisame, ryba je tradiční vánoční jídlo!" :D umírááám...fakt dokonalost :-)

4 Lasisice Lasisice | E-mail | 17. dubna 2011 v 10:05 | Reagovat

jsi to ty Sa_N, že jo? Už si tak jistá nejsem, páč jsem našla ostatní tvý povídky , že je napsal někdo jinej - dokonce i The dark side of the moon, a to mě dost naštvalo :-(

5 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 6. září 2014 v 21:29 | Reagovat

bože :-D chce zažiť také Vianoce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama