Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


Duben 2010

Zdárek...pauza - Důležité: čtěte PS!

29. dubna 2010 v 15:20 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Čaute lidi, píšu na rychlo, jen pár věcí...v Holandsku bylo krásně, všechno vám pak ještě řeknu, problém ale teď je, že mám dost práce, něco sem zameškala ve škole a píšeme teď i dost písemek...celkově tim chci říct, že sem zatím nic nepřibyde. Možná tak v sobotu další kolo soutěže, ale o víkendu budu muset dělat hlavně fyziku a zemák, takže to bude zabitý a navíc budeme psát velkej test z francouzštiny...prostě toho mam moc. Takže si dávám menší pauzu a hned jak to půjde, začnu zase psát ;). Vaše Kami

PS: dostaly se ke mně stížnosti na momentální dess, proto sem dávám anketu a prosím všechny, aby hlasovali - jestli mam nechat dess tento, nebo udělat nový, opět se základem na černé barvě jak je u mě běžné, děkuju všem, co se do ankety zapojí

Pro všechny, co tu tráví svůj čas :o)

22. dubna 2010 v 20:55 | Kami |  Videa: Moje tvorba
Takže lidičky, sama jsem vám vyrobila další video...nechtěla jsem, aby můj poslední článek před odjezdem bylo video co najdu někde na youtube jako obvykle xD. Je opět na anime Fullmetal alchemist, hold jiné anime v kompu nemam xD. Snad se vám bude líbit, dávala jsem si dost záležet na načasování...tak tady to je. Vaše Kami


Vaarwel vrienden xD

22. dubna 2010 v 20:32 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
To víte, překladače dokážou zázraky xD. V každém případě se s vámi na pár dní loučím a jedu poznávat Holandsko xD, hold cestování je můj největší koníček. Bude to dost zajímavý, protože Holandsky umim nanejvíš teď Vaarwel vrienden, což by mělo znamenat něco ve stylu "sbohem přátelé", ale překladačům se nedá věřit xD. Asi tak ve středu se vám vrátím a budu dál pokračovat v povídkách...pokud budu mít čas, vymyslím něco tam :o). Ještě vám sem hodim to video a mizim...takže lidičky, vaarwel!! xD
PS: budete chtít nějaké fotky?? :)
Vaše Kami

http://i9.photobucket.com/albums/a60/Sakura-YYH/ep02_naruto22.jpg

Omluva...opět

22. dubna 2010 v 17:36 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Čauky, chci se omluvit, že sem nic moc nepřibylo - na to, že jsme měli ředitelský volno a já byla doma. Ale jaksi mě přepadlo šílenství - tenhle druh šílenství se dostaví tak dvakrát do roka - a já začala nekontrolovaně uklízet xD. Neřikám, že to bylo na škodu, konečně můj pokoj nevypadá jako po výbuchu atomovky. Stejně nejlepší bylo, když jsem chtěla házet odpadky ze sedmého patra - nechtělo se mi k popelnicím xD - a máma mi ještě nabídla, že mi skočí otevřít popelnici. No, tak konečně to mam uklizený, ale stejně dneska přibydou už jenom dva články - vysvětlení co bude, nebo spíš co nebude o víkendu a pak ještě jedno video, který pro vás sama tvořím :o). Vaše Kami


Nezdařená kopie

22. dubna 2010 v 15:25 | Kami |  Real: Jednorázovky
Jedna krátká jednorázovka, založená na jednom mým snu. Kami

Stála v metru a sledovala místo, které asi viděla jen ona. Co se vlastně stalo? Nechápala to. V dáli zaslechla vlak. Usmála se. Ráda sledovala vlaky, jak přijíždějí a odjíždějí. Dnes tu ale byla kvůli něčemu jinému. Vrátila se jí vzpomínka, kdy ji poprvé spatřila. Během pár dní se pro ní stala sestrou, někým, komu mohla říct všechno, někým kdo o ní věděl všechno. Tak proč se to zvrtlo? Tuhle otázku si kladla pořád dokola, i když na ní moc dobře znala odpověď. Ony byly stejné. Nejenom, že se sobě dost podobaly, ale žily ve stejném světě - v tom svém světě, děly se jim stejné věci, milovaly stejná místa. Pak se ale na to začala dívat jinak. Proč vlastně nemůže být originál, jako každý jiný člověk? Zachvátila ji zlost. Kdyby alespoň byla originál z nich dvou. Jenže ona byla právě ta kopie. Možná, že se jim dělo to samé, ale ona mohla mít vždy jen trochu. To její "sestra" vždy měla všechno, ona vždy měla jen zlomek. Proč ale teda žije? Jaký to má všechno smysl? Říká se, že každý se narodil s nějakým posláním...jenže jaké poslání má ona, když její sestra ho splní lépe?
Udělala krok vpřed. Po tváři jí stekla slza a hned potom další. Co to dělá?! Vždyť ona přeci nikdy nebrečí. Zhluboka se nadechla a sebrala se. Ale i když těch slz bylo málo, odplavily jí značnou část bolesti. Zvláštní, co všechno slaná voda s bílkovinami dokáže. Znovu zaslechla vlak. Byl blíž. Musí se odhodlat. Teď má konečně možnost udělat něco originálního. Nehodlala žít jenom jako nezdařená kopie. Jenže nejhorší na tom bylo...sestra o tom nevěděla, o ničem. Ani o tom, že tady teď stojí. Její sestra, ji milovala. Ale ona takhle žít nemohla. Jako kopie ne. Vlak už byl blízko. Usmála se. Konečně se stane originálem. Udělala další krok...jediné co po ní zbylo bylo těch pár slz, jen těch pár stop její bolesti.
kopie...

Utajená tvář - 5.díl - To je sázka, zlato

21. dubna 2010 v 18:55 | Kami |  Real: Utajená tvář
Takže další dílek, omlouvám se, že to tak trvalo, ale nemám poslední dobou moc nápadů...i tenhle je divnej :(. Kami

"Takže, jelikož máte někteří až moc energie," řekl Kakashi a střelil pohledem k Sasukemu a Sakuře, kteří vedle sebe stáli se značným odporem "zajdeme si na procházku…na nejvyšší horu v okolí."
Všichni na něj zůstali zírat s otevřenou pusou - tak jako už tolikrát za poslední dva dny.
"To nemyslíte vážně, že ne, sensei?" ujišťoval se Naruto.
"Přesně naopak, Naruto. A kdo tam nevyleze, nedostane večeři."
"Coo?!"
"Slyšíte dobře, alespoň se unavíte. Vemte si pití a něco sladkýho…budete to potřebovat. Za deset minut sraz tady a vycházíme."
Studenti se s nadáváním rozešli a za necelých deset minut už zase stáli před penzionem. Sasuke provokativně přistoupil k Sakuře.
"Ale ale, ty jdeš nakonec taky? Neměla bys raději zůstat tady?" posmíval se jí. Všichni studenti se po nich otočili a čekali co bude dál. Sakura se ušklíbla.
"Já jdu taky a vsadim se, že tam budu dřív než ty."
"O co?"
"Cože?"
"Řekla si, že se vsadíš. Tak o co se vsadíme?"
Sakura se zamyslela, stejně jako Sasuke. Všichni zvědavě naslouchali. Sasuke se pousmál.
"Pokud vyhraju, budeš na mě muset být milá a budeš do konce výletu šíleně podlézat učitelům a nesmíš už provést mě ani jim jedinou špatnost…samozřejmě jen do konce výletu."
"Fajn." Souhlasila Sakura. "A pokud prohraješ ty, budeš muset celý zítřek chodit převlečený za holku…od podpatků až po make-up. A budeš se muset i jako holka chovat. Jo a necháš nás, abychom tě učesaly, namalovaly a oblékly."
Všem, včetně Sasukeho spadla čelist.
"Ale zítra jdem do mě města!" namítl Sasuke přiškrceným hlasem.
"Já věděla, že jsi srab." Řekla Sakura a chtěla odejít.
Sasuke ji ale chytil za paži a otočil si jí zpět k sobě čelem.
"Tak dobře, přijímám!" řekl a podali si ruce.
"Večer se pak stav, půjčím ti na zítra rtěnku." Ušklíbla se Sakura, otočila se a zmizela mu z dosahu. Sasuke zuřil. Ale zároveň byl trochu vyděšený. Jak může vědět, že Sakura není nějak trénovaná a on zítra nebude vypadat jako děvka? Rozhodl se s tím raději nezabývat, a když konečně přišel i Kakashi, vydali se na cestu. Sasuke ani Sakura nemluvili. Dlouho jim ta mlčenlivost ale nevydržela.
"Tak co, už jsi unavená?" provokoval Sasuke.
"Ne víc než ty." Odsekla Sakura.
"Stejně nechápu, proč se tak snažíš…to by bylo tak hrozný, chovat se ke mně mile?"
"Jo."
Sasukeho to namíchlo. On se alespoň snažil s ní vycházet.
"Co se děje, Sasuke?" zeptala se Sakura, když začal zpomalovat.
"Asi půjdu zkratkou." Řekl zamyšleně Sasuke.
To Sakuru rozesmálo. Tázavě se na ní podíval.
"Je to na tom něco směšného?"
"Ne, teď ne, ale až se vrátíš celej od bahna, tak bude."
"Uvidíme, kdo ještě bude od bahna." Zamumlal Sasuke.
Ale částečně měla pravdu. Kdyby si ale dal pozor…bylo by to mnohem rychlejší. Nenápadně se odpojil od ostatních. Sakura jen zakroutila hlavou a ještě přidala.
Sasuke šel lesní pěšinou. Hledat ho nebudou, to věděl jistě, šel s nimi jen Kakashi a ten není moc všímavý…navíc hájí názor, že pěti procentní ztráty jsou povolené, takže na výletě můžou ztratit tak jeden a půl žáka. I když to Kurenai a ostatní moc nezastávali, Kakashi se tím řídil. Sasuke procházel lesem a vyhýbal se všem místům, kde by mohlo být bahno. A vážně, za chvíli už spatřil mezi stromy světlo.
Sakura šla s pěknou vytrvalostí k vrcholu. Rozhodně k němu nehodlala být milá. Tuhle sázku vyhraje. Musí.
Sasuke konečně vyšel z lesa a spatřil vrchol. Zaradoval se. Takže vyhrál. Najednou se zpoza kamene u kříže na vrcholu kopce ozval dívčí hlas.
"No konečně Sasuke, už jsem si myslela, že si znova někde zapadl." Řekla s ďábelským úsměvem Sakura. Sasuke zkameněl. Sakura dělala, že si toho nevšimla a pokračovala.
"Víš, ta zkratka asi vážně nebyla nejlepší nápad…v každém případě se večer stav, půjčím ti rtěnku, řasenku, lesk na rty a Hin určitě bude mít boty na jehlách…" rozplývala se při představě Sasukeho, jak takhle chodí po městě a měla co dělat, aby se nahlas nerozesmála.
"To je vtip?" dostal ze sebe konečně Sasuke.
"Ne, to je sázka, zlato." Usmála se Sakura.

Všichni seděli v jídelně. Naruto do sebe cpal už druhou porci a pořád vypadal hladově. Sakura se spokojeně usmívala, Hin nenápadně pokukovala po Narutovi, Shikamaru usínal, Neji byl zamyšlený, Kiba plánoval zítřek, Tenten jen otráveně honila bramboru po talíři a Ino se prohýbala smíchy při plánování, co všechno na Sasukeho napatlají. Sasuke mezitím házel zoufalé pohledy po Sakuře, která si ho nevšímala. Kakashi promluvil.
"Jelikož jste všichni dosáhli vrcholu hory, ať už z posledních sil," - pohled na Karin - "nebo s velkým nasazením," - pohled na Sakuru a Sasukeho - "máte na dnešní večer volno. Nerad bych ale, aby došlo k nějakému maléru, tak se nikdo nebude zdržovat na chodbách a budete v pokojích nebo ve společenské místnosti."
Jídelnou se ozvalo souhlasné zamručení. Po jídle se vysprchovali a převlékli. Sakura se svojí partou šla po chodbě.
"Co budeme dneska večer dělat?" vyptávala se Ino.
"Dávají prej nějakej dobrej film." Zamyslel se Naruto.
"A co? Sněhurku a sedm trpaslíků?" ušklíbl se Neji. Nebyl si jistý, co je u Naruta "dobrej film". Naruto se zašklebil.
"Ne, Dobu ledovou."
Ostatní se zasmáli, ale souhlasili a šli do společenské místnosti, kde byla televize.
"Běžte napřed, ještě si skočím na pokoj." Řekla Sakura a odběhla.
Ostatní šli do místnosti, kde už pár lidí bylo, včetně Sasukeho. Posadili se na pohovku. Film začal. Sakura přišla, už bylo zhasnuto a film běžel. Rozhlédla se. Nikde už nebylo volné místo. Sasuke se pousmál a ukázal jí, ať si sedne k němu na klín. Sakura se na něj jen zašklebila a chtěla si sednout na zem. Sasuke ji ale chytil za zápěstí a stáhnul si jí k sobě. Vrhla po něm vražedný pohled, ale nic mu neřekla. Seděla dost napjatě, jako by chtěla každou chvíli utéct. Ale za chvíli ji přepadla únava. Dopadlo to tak, že už jí pak bylo všechno jedno a ustlala si Sasukemu na rameni. Ještě během první reklamy usnula.
Sasuke se jen usmál. Byla roztomilá, když spala. Lehce se otřásla. Sasuke vzal mikinu, co si před začátkem filmu hodil přes opěradlo a přetáhl jí ji přes záda. Jednou rukou si ji přitáhl, usmál se a dál sledoval film.

Sasusaku - od Narumi pro mě

21. dubna 2010 v 17:06 | Kami |  Mix obrázků
Aaa Narumi mi nakreslila úplně boží obrázek :o). Tady vám ho dávam a moc ti děkujuuu, Narumi.

Sasusaku


Tsunade xD

19. dubna 2010 v 19:29 | Kami
Z těhlech obrázků prostě nemůžu xD.

http://th01.deviantart.net/fs29/300W/i/2008/163/8/7/kakashi_and_Tsunade_late_again_by_Barrin84.jpg

http://th07.deviantart.net/fs6/300W/i/2005/023/0/5/Naruto__Tsunade_VS_Shikamaru_by_Risachantag.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3272/2969108749_d625348700.jpg

My mum is on facebook

19. dubna 2010 v 18:49 | Kami |  Videa: Hudba
Co dodat? Noční můra xDD


S vlčí krví v žilách - 1.díl

18. dubna 2010 v 19:02 | Kami |  S vlčí krví v žilách
Důležité - tato povídka je něco jako pokračování jednorázovky >>Alchymista první linie a vlk<<, kdo nečetl, nebude několika věcem rozumět. Celá tato série je psaná pro Violet, snad se ti bude líbit :o). Kami

Roy seděl v křesle a snažil se zapálit svíčku. Sirka se mu zlomila v prstech. Jen si povzychnul a zadíval se z okna. Venku už zase zuřila vánice. Najednou se ozvalo hlasité bouchání na dveře. Roy šel překvapeně otevřít. Do dvěří vpadl muž v tlustém kožichu a rychle za sebou zavřel. Oklepal se. Na zem se snesla tenká vrstva sněhových vloček. Potom si stáhl kapucu a Roy v muži poznal svého dávného přítele.
"Maesi?! Co tady proboha děláš?" divil se Roy.
"To ani nemůžu navštívit svého bývalého parťáka?" ušklíbnul se Maes.
"Jasně, jasně...tak co potřebuješ?"
Maes se akorát zasmál. "Ty jsi mě měl vždycky přečteného."
Roy trpělivě čekal. Maes najednou zvážněl.
"Pamatuješ si, jak si před pěti lety vytáhl z vězení na centrále tu Ishbalanku?"
Roy zvedl jedno obočí. "Jasně že ano."
"Nevíš kde teď je?" ptal se Maes.
Roy se zadíval z okna a mlčel.
"Nemám nejmenší tušení." řekl nakonec.
Maes protočil oči.. "Co se vlastně stalo?"
"Necelé dva roky jsme spolu žili...pak to ale skončilo. Hold ona je Ishbalanka a já státní alchymista...jsme jako oheň a led, nemohli jsme vedle sebe existovat...ale proč ses na ní ptal?"
"Jen tak ze zvědavosti."
"Kecáš. Určitě ses netrmácel sem do hor jen tak ze zvědavosti." ušklíbl se Roy.
Maes mlčel. Roy s povzdychnutím vytáhl opět sirky a obrátil svou pozornost zpět ke svíčce. Maes zvednul obočí a tázavě se na Roye podíval.
"To nemyslíš vážně, že ne?" zeptal se nedůvěřivě.
"Už pět let jsem alchymii nepoužil. Přestal jsem s tím, když jsem se stal uprchlíkem...snažil jsem se tak zmenšít tu propast mezi mnou a Violet. Bohužel to nepomohlo. I potom co to skončilo, jsem se k alchymii nevrátil...asi mi jí to prostě takhle připomíná." vysvětlil smutně Roy.
"Pamatuješ si Franka Archera?" zeptal se najednou Maes.
"Velitele pro bezpečnost využití mechanickým strojů? Hajzl číslo jedna, co myslí jen na sebe a byl schopným při testech používat živé lidi?" řekl Roy znechuceně.
"Jo, přesně ten." souhlasil Maes. "Tak toho jmenovali před měsícem novým vůdcem."
Krabička dopadla na zem a zápalky se rozsypaly po podlaze.
"To nemyslíš vážně, že ne?"
Maes mlčel. Roy se snažil uklidnit. Zmateně zatřásl hlavou.
"Proč si mi to vlastně přišel říct? A jak to souvisí s Violet?" nechápal Roy.
Maes si znovu povzdychnul. "Archer sem chce dostat nějaké vynálezy z druhé strany brány. Usmyslel si, že tam mají dokonalé vražedné stroje, se kterými bychom ani nepotřebovali alchymii."
To Roye rozesmálo. Maes se na něj tázavě podíval.
"To si ten idiot vážně myslí, že zjistí jak otevřít bránu a pak to ještě přežít?"
"On to ale už zjistil." Odpověděl klidně Maes.
Roy ztuhnul. Maes na něj pronikavě pohlédl a pokračoval.
"Kdysi bylo v Ishbalu předurčeno, že se narodí dvě děti, jež budou krví spojeny s ďáblem...víš přeci jak se dívají na alchymii.Tyto děti mají schopnost ovládat alchymii a nejsou omezeny pravidly. Jejich obranou je transmutace do vlka." pokračoval Maes. Roy se otřásl. "Obě tyto děti se už narodily a vyrostly. A právě s nimi chce Archer otevřít bránu. Transmutační kruh kreslený vlčí krví. Čisté vlčí srdce, které potlačí moc brány a dovolí lidem projít...jedno na cestu tam a jedno na cestu zpět. Asi už tušíš po kom Archer jde." dokončil svou řeč Maes.
Podíval se na Roye. Ten byl v obličejí bílý jako stěna.
"Já a ona, to už je minulost. Nevím co bych měl dělat." řekl nakonec Roy.
Maes jen protočil oči, chytl Roye za ramena a zatřásl s ním.
"Musíš jí najít Royi!"

1. kolo SoONAPáru

18. dubna 2010 v 18:25 | Kami |  Soutěže
Tímto zahajuji první kolo soutěže o obrázek nejlepšího anime páru. Jelikož tady příští víkend nebudu, bude trvat dva týdny - tedy do 2.května. Další kola pak už budou jenom týdnová. Tady jsou soutěžící:

1.Inukaja s párem Kurama a Hiei

http://fc02.deviantart.net/fs46/f/2009/184/b/0/Kurama_x_Hiei_by_Yoko_Kizuna.png


2.Sango s párem Kakashi a Iruka

http://th01.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/168/8/b/Getting_Wet___Kakashi_Iruka_by_jojo_kun.jpg


3.Violet s párem Nana a Takumi4.Suzuki s párem Itachi a Sasuke

http://media.animegalleries.net/show.php?img=albums/userpics/36266/Heir_of_a_dying_day.jpg

Upřímně řečeno, nenapadlo by mě, že tady bude hrát takovou roli yaoi, ale aspoň je to zajímavější xD. Takže lidičky, shánějte hlásky :). Kami


Utajená tvář - 4.díl - Jestli chceš dojit kozla, tak jsi vážně vůl

17. dubna 2010 v 20:52 | Kami |  Real: Utajená tvář
Další dílek...a moc děkuju za všechny ty komenty u minulých dílů! Člověk má pak chuť psát dál :o). Kami

Sasuke naštvaně podupával před penzionem. Stejně nechápal, jak se to tý otravný růžovovlásce podařilo. Jen pohledem zalétnul ke skupince hihňajících se holek, které si ukazovali jeho směrem. Měl sto chutí omlátit si hlavu o strom. Proč sakra zrovna zelená?! To už tam ale přišla i spokojeně usmívající se Sakura a taky zbytek učitelů. Kakashi se ujal slova.
"Takže dneska půjdeme na farmu. Všichni jste ve skupinách po čtyřech, podle toho jak jste na pokojích. Každá skupina bude dostávat body a na konci výletu se to vyhodnotí. Farma je podél lesa u rybníku, kdyby chtěl jít někdo napřed…a Sasuke, mohl bys na chvíli?"
Skupina žáků se líně vydala určeným směrem Sasuke šel naštvaně za Kakashi.
"No?" vyštěkl otráveně.
"Jen jsem se chtěl zeptat, zelené afro je teď v módě?" zeptal se Kakashi a měl co dělat, aby při pohledu na Sasukeho nevybuchl v záchvat smíchu.
"Ne." Řekl Sasuke a snažil se mluvit klidně. "Jen slečna Haruno experimentuje s parukami a vteřinovým lepidlem."
"Aha, tak to lecos vysvětluje." Uchichtl se Kakashi.
Sasuke se naštvaně připojil ke spolužákům a přistoupil k Sakuře.
"Jsi spokojená?"
"Jo, moc a ty?" usmála se mile Sakura.
"Blbá otázka." Odseknul Sasuke.
Sakura se jen usmívala. "Alespoň víš, že si nemáš zahrávat."
"Tak to se teda pleteš, holčičko, já to totiž takhle nenechám."
S těmito slovy Sasuke zrychlil a zmizel mezi spolužáky. Sakura přimhouřila oči. Asi si na něj bude raději dávat pozor. Ale ona neprohraje. Ona ne.
Za půl hodiny už scházeli směrem k farmě. Naruto přistoupil k drátěné ohradě.
"Co myslíš, Sakuro-chan, vede to elektřinu?" zeptal se zamyšleně Naruto.
"Tak to zkus." Řekl se smíchem Neji.
Naruto pokrčil rameny a chtěl to zkusit. Sakura mu ale zadržela ruku.
"Kašli na to Naruto…ještě bys vypadal jako Sasuke."
Po těchto slovech propukli všichni kdo ji slyšeli v záchvat smíchu, včetně Iruky, který stál poblíž. Sasuke zuřil ještě víc. Nějaký starý chlápek je vpustil do farmy.
"Takže děcka." začala Anko. "Jako první si vyzkoušíte jak se dojí kozy."
Všichni na ní zůstali zírat s otevřenou pusou.
"Moc na mě nečumte a dívejte se." Zařvala Anko a sklonila se k jedné z koz a předvedla jim, jak na to.
Studenti trochu nejistě přistupovali ke kozám. Sasuke se rozhlédnul a vzadu spatřil jednu větší, tak šel směrem k ní. Klekl si vedle ní, ale ona mu nějak pořád utíkala. Pak ale Sasuke za sebou uslyšel Sakuřin smích.
"Co zas je?!" vyštěkl.
"Sasuke, upřímně, jestli chceš dojit kozla, tak jsi vážně vůl."
Sasuke zrudnul a se slovy, že si potřebuje něco zařídit zmizel. Ostatním to celkem šlo. Nechali jim na to asi dvacet minut. Pak je všechny pozvali do budovy, kde se k nim připojil i Sasuke. Zuli si boty a vešli do místnosti, kde to vypadalo jako v malém kině. Poté jim promítali film o životě na venkově. Sakura se během filmu na nějakou dobu vytratila a vrátila se se spokojeným úsměvem. Sasuke měl podezření, že ta malá lasička zase něco plánuje. Měl by už konečně vymyslet nějakej protiútok.
Příležitost se mu naskytla hned při dalším úkolu. Do místnosti jim přinesli chomáče něčeho neidentifikovatelného. Později se dozvěděli, že je to sušený len a oni z toho mají udělat provázky, kterými poté prošívali předem připravenou látku.
Sasuke se snažil len rozčesat, ale hrozně si u toho poškrábal ruce. Ve věčných nadávkách na ten "zatracený plevel" mu probleskl hlavou dokonalý nápad. Vzal několik chomáčů nezpracovaného lnu a omluvil se, že musí jít na toaletu.
Sakura mezitím v klidu plnila úkol. Často takovéhle věci zkoušela u babičky, takže něco takového jí nedělalo problém. Konečně odbilo poledne a oni se mohli vydat domů. Sakura šla do šatny, obula se a nandala si bundu. Hrozně jí z toho svědilo tělo, ale nepřikládala tomu žádnou váhu. Sasuke se pousmál. Neměla ani tušení, že její bunda je zevnitř vypolstrovaná nezpracovaným lnem. Sasuke se chtěl obout, ale s hrůzou zjistil, že nemůže nikde najít boty, našel jen svůj batoh, který byl na stejném místě, jak ho ještě před dojením odhodil.
"Sasuke, jdeš?" zavolal Iruka, protože už všichni byli na odchodu.
"Jo, jasně." Odpověděl Sasuke s naštvaným pohledem, směřovaným k Sakuře.
Ta se jenom uculovala, i když ta bunda byla k nevydržení. Sasuke si pro sebe nadával. Určitě mi musela s botama něco udělat, jak zmizela u toho filmu…přemýšlel Sasuke. Musel jít bez bot a do nohou ho bodalo jehličí a drobné kamínky. Šel proto znatelně pomaleji a ostatní mu za chvíli zmizeli za obzorem.
Sakura už to nemohla vydržet. I když jí byla zima, musela si bundu sundat a prohlížela si rub.
"Ten hajzl!" zařvala, až se na ní všichni otočili.
Naštvaně začala tahat len z bundy.
"No Sakuro, pokud tě to tak bavilo, mohla sis o len říct a ne dělat tohle." Řekl káravě Ibiki.
"Já se o to svědivý svinstvo neprosila." Odsekla naštvaně Sakura.
Došli až k penzionu. Do oběda měli volno, a tak většina z nich zůstala sedět před penzionem a užívali si sluníčka, které se rozhodlo prohřát den. Asi za čtvrt hodiny se připlazil Sasuke a k údivu ostatních, zase celej od bahna. Kakashi se na něj tázavě podíval.
"Dva nula pro bažinu." Vysvětlil mrzutě Sasuke a belhal se do penzionu. Najednou mu zazvonil mobil.
"Co je?" zeptal se otráveně.
"No nazdar, tady Itachi! Jak se máš? Neozval ses!"
"Čau…mám se skvěle, na hlavě mám zelený afro, jsem celej od bahna a jsem bez bot."
"No ty vole, vyfoť se mi!" smál se Itachi.
Sasuke mu to naštvaně položil a vydal se do sprchy.
V jednu se sešli všichni u oběda. Kakashi se zmateně posadil.
"Uplynulo tolik hodin a ty malý příšerky mi nic neudělali…něco se asi děje."
"Taky si říkám." Souhlasila Kurenai. "Dokonce jsem neměla ani osolenej čaj nebo mýdlo na schodech. By mě zajímalo, co se s Haruno a ostatníma děje."
Učitelé upřely své zmatené pohledy ke stolu dva, kde seděla Sakura se svojí partou. Zrovna vstoupil do jídelny Sasuke. Všichni od stolu dva po něm vrhli nenávistný pohled. Sasuke k nim přistoupil.
"Ale ale, Sasíku, pověz mi, jak si se zbavil té paruky?" zeptala se s nepředstíraným zájmem Sakura. "Já jen abych věděla, co musím pro příště ještě vypilovat."
"To tě nemusí zajímat, Haruno a neříkej mi Sasíku. Spíš mi řekni, kde mám boty."
"A jak bych to JÁ měla vědět?" zeptala se s úsměvem Sakura.
Sasuke rozzuřeně přimhouřil oči a odcházel.
"Mimochodem," zakřičela na něj Sakura. "inteligentní člověk by se nejdřív podíval k sobě do batohu. Mohl bys to taky zkusit!"
Sasuke ztuhl. To je vážně takovej idiot, že ho nenapadlo, že může mít celou dobu boty v batohu? Sakura, jako by mu četla myšlenky, se jen usmívala. Sasuke naštvaně odešel.
Učitelé toho moc neslyšeli, ale viděli ty nenávistné pohledy a odtaživost.
"Takže bychom si přeci jenom užili trochu klidu?" zeptala se s úsměvem Kurenai.
"Proč myslíš?" nechápal Gai.
"No, jestli ty dva půjdou proti sobě, mohli bychom mít od nich na chvíli klid."
"To je fakt." Souhlasila se smíchem Anko.

Snad se líbilo...omlouvám se za vulgarismus, ale snažím se to psát tak, jak se prostě dneska mluví a myslím, že najít patnáctiletý, co dneska mluví spisovně a slušně by byl nadlidský úkol xD

Diplomky pro Sango a Tain

17. dubna 2010 v 19:46 | Kami |  Diplomky za eSB
Tady jsou slíbené diplomky pro dvě nová SB Sango a Tain.
Sango


Tain

Dopisy z první linie - I.

17. dubna 2010 v 19:05 | Kami |  Dopisy z první linie
Tak tady je první dílek...je to dost nuda, ale hold jsem potřebovala nějaký úvod. Kami

Dopisy z první linie

  psáno v xxxx, 7.11. 2049

Má milovaná Hinato,
Omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale nemůžeme si dovolit více než jednoho jestřába, protože kdyby jich bylo víc, mohli by podle nich nepřátelé najít náš úkryt. Už jsme přešli celou Ohnivou zemi a odhaduji, že zítra překročíme hranice a ještě se víc přiblížíme ke Skryté Zvučné, kde je hlavní sídlo Mlžných se Zvučnými.
Mí muži mě věrně následují a je na nich jasně vidět, že věří, že vyhrajeme. Já sám mám ale pochyby, jestli jsem si neukousl moc velké sousto. Mám starosti, že mé rozhodnutí bylo stejně zbrklé, jako většina těch, které jsem udělal, než jsem se stal vůdcem vesnice. Jenže já…bojím se. Teď na to nedoplatím jen já, ale i všichni mí muži. Snad při nás bude Bůh stát.
Nevím, co budu bez tebe dělat. I když mám teď okolo sebe více lidí než kdykoliv jindy, ještě nikdy jsem se necítil tak osamělý. Budu ale věřit, že tato válka bude tak rychlá a bezstarostná, jak si myslí všichni ostatní a brzo se vrátím domů. Napiš mi prosím, co nového ve vesnici. Budu muset končit, zvědové hlásí nějaký pohyb severozápadně od nás, nejspíš skupina Zvučných. Miluji tě, tvůj Naruto.

Akce "žáby" xD - fotky

17. dubna 2010 v 16:48 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Takže lidičky, jsem zpátky a mám pro vás pár fotek...předem upozorňuju, že nejsem ani na jedný xD. Nebudu se dlouho vykecávat, všechno máte pod perexem xD. Kami

Tak já mizim xD

15. dubna 2010 v 21:39 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Takže lidičky, zítra a v sobotu dopoledne tady nic nepřibyde, jelikož jedu s Hizume Sango na "žabky" xD takovou ekologickou akcičku na záchranu žab...pokud mě nesežere ropucha, tak se vám v sobotu odpoledne ozvu s první listem Dopisů z první linie a dalším dílem povídky Utajená tvář :). Vaše Kami
PS: mám vám vyfotit pár žab? xD

Cool Cats - 3.díl

15. dubna 2010 v 19:27 | Narumi |  Cool Cats
Další dílek od Narumi :)

"Zdar já jsem..." Takhle to pokračovalo, dokud se všichni nepředstavili.
" Takže děcka. Teď budete mít volno až do oběda. Potom vám řeknem co se celí tábor bude dít." řekla Anko a i se zbytkem vedoucích odešla směrem ke kuchyni.
"Hmm...takže...Co budem dělat?" zeptala se Kami.
"My dva bysme se mohli třeba někam projít." odpověděl Kami Sasuke.
"To bych radši skočila ze skály."
"No...seš milá."
"Díky. Já vím." usmívala se Kami.
"Nevšímej si jí Sasuke. Je to malá holčička, která neví co říká," odfrkla si Karin. Kami se nejdřív naštvala, ale pak to hodila za hlavu a šla za Itachim.
"Tak...co teda budem dělat?" zasmála se Kami
"Neříkáš tuhle otázku nějak moc často?" odvětil ji Deidara.
"Budu jí říkat tak dlouho dokud nedostanu odpověď. Takže ještě jednou...Cobudem dělat?!"
"Ty s tím vážně nedáš pokoj."
"To víš, že nedám."
"Hele vy dva. Nechte toho a dáme se do práce." řekl Itachi.
"Do práce?!!!" zařvali oba dva přes celí tábor. Itachi jim neodpověděl, ale naznačil jim ať jdou za ním. Kami a Deidara se nejdrřív na sebe podívali, ale pak se za ním rozběhli. Iatchi je vedl hodně hluboko do lesa, kde to nevypadalo moc dobře. Po nějaké chvíli se zastavili a Itachi začal čmárat nějaký divný kruh na zem. Deidara věděl co se bude dít, ale Kami byla úplně mimo. Nevěděla co se děje a co se bude dít. Pak jen sledovala jak Itachi něco říkal v divném jazyce.


Larito sa kira ni,
sinuta zipu riny.
Arike mute shi,
poyatu tsute nashi.

Kolem Itachiho se točila energie. Pořád dokolečka opakoval ty slova, kterém Kami vůbec nerozuměla.
"Na tady máš." podal jí Deidara černé brýle.
"Jo díky. Co se to vlastně děje?"
"Poznáš až to skončí." Hned jak to řekl tak to skončilo. Itachi se na ně otočil a usmíval se. Deidara se též usmíval, jen Kami nechapalo co se to stalo.
"AAAAAAA!!!!! C-co to je?!!!"zakřičela Kami a setřásla z nohy malé stvoření a utekla za Deidaru.
"Kami...Jí se nemusíš bát." řekl se smíchem Itachi
"Ne?? tak se na to podívej! Vždyť je to malý , okřídlený človíček, který tu poletuje! Tak mi řekni, jak se nemám bát!" zapištěla Kami
"Dámo, ještě jednou budeš pištět nebo cokoliv podobnýho tak dostaneš přes hubu!" rozčilovala se malá víla.
"No tak promiň! Já jen, že si víla! Nic takového by nemělo existovat!" řekla už trochu klidnější Kami.
"Jen aby. No, ale k věci... Já jsem Naomi. Velitel Přední stráže země Nalaia. Mám tě naučit jak se bojuje a správně chová." řekla přísně Naomi.
"Jde z tebe strach."
"To je správné! Ze mě musí jít strach! Co nejrychleji najdem zbytek Koček a jdeme trénovat!"
"To mě s ní necháte samotnou?! Vždyť mě zabije!!"
"Neboj se kami. Vše bude dobré. Potom pro tebe přídem. Zatím ahoj." řekl Itachi a s Deidarou odešli pryč.

Pokračování příště...


Konec dobrý, všechno špatné

15. dubna 2010 v 19:13 | Sango |  Harry Potter jednorázovky
První jednorázovka na téma Harry Potter od Hizume Sango, snad se bude líbit :)

V celé uličce lemované nízkými domky je tma, jen v čísle 4 v nejvyšším patře se svítí. V tomto pokoji sedí mladý chlapec a pozorujíc svou sovu sněžnou si čistí kulaté brýle. Naposled si prohlédne obsah svého kufru, zavře sovu do klece a jde spát. Když se podíváme blíže na jeho kufr a klec jeho sovy, uvidíme na kleci štítek: Hedvika - H.P. a na kufru Harry Potter, Zobí ulice 4, Surrey, G.B. Konečně jsme zjistili, o kom to neustále mluvíme.
Z kuchyně o poschodí níž se line nádherná vůně a také volání:
"Harry, Dudley, pojďte na snídani!"
Harry vyskočil z postele a málem se na schodech srazil se svým bratránkem. Oba uskočili a začali se strašně smát. Pak seběhli do kuchyně, políbili ženu, který už jim nandávala slaninu s vejci.
"Děkuji, tetičko, může mě strýček odvést do Londýna?"
"My zrovna potřebujeme Dudleymu nakoupit nějaké věci do školy, takže tě odveze."
Po vydatné snídani si Harry odnesl kufr a klec s Hedvikou do auta a vyjeli.
Poslední tři dny prázdnin má Harry strávit u svého nejlepšího kamaráda Rona. Má přijet i Hermiona, další Harryho kamarádka. Harry se však obzvlášť těšil na Ronovu mladší sestru Ginny. Byla sice o rok mladší než oni, ale Harry do ní byl už dlouho zamilovaný.
Konečně byli v ulici, kde je Děravý kotel. S Ronem a Hermionou se měli sejít v Příčné ulici. Potkali se u Olivandera. Harry si musel ještě dojít pro peníze ke Gringotovým a pak mohli jít nakupovat.
Museli do Krucánků a kaňourů pro knížky, Hermiona si prostě musela koupit tu novou košili i Madamme Malkinové a Ron nutně potřeboval dva nové plakáty Kudleyských kanonýrů. Večer ještě s dvojčaty hráli Třaskavého Petra. Když se uložili ke spánku, zdál s Harrymu strašlivý sen. Viděl svého otce, jak umírá v proudu zeleného světla, pak viděl svou matku, jak běží s malým dítětem v náručí do dalšího patra. Pak položila dítě do postýlky a postavila se před ní. V další chvíli se do místnosti přihnala postava v kápi a dále bylo vidět jen zelené světlo a tělo jeho matky jak padá k zemi. Pak se postava otočila k dítěti a vyslala proud světla i proti němu. V tom se stalo něco neuvěřitelného. Postava se vymrštila do vzduchu a po chvíli zmizela. V domě zůstal jen malý chlapec, který od té doby má na čele jizvu.
Změna scény. Jiný dům. Mnohem starší. Uprostřed místnosti stojí muž a v rukou třímá truhličku. Tu položí na stůl, otevře ji a vyndá z ní ještě tlukoucí srdce. Položil ho na stůl a z kapsy vyndal jakýsi kámen. Kamenem třikrát otočil v ruce a přiložil ho na srdce. Srdce začalo být ještě rychleji a muž ustoupil. Po chvíli tu stála postava v kápi a muž se před ní poklonil.
"Můj pane."
Druhá postava k němu natáhla ruku. "Dej mi ten kámen, Malfoyi, musím ho střežit."
"Ano, pane Voldemorte."
Odvětil Malfoy a v tom se Harry celý zpocený probral a čelo mu pulzovalo. Měl z toho snu strach, ale uklidňoval se, že to byl jen sen.
Další dny uběhly jako voda a Harry s přáteli byl ve vlaku na cestě do Bradavic. Nevillovi se zase ztratil Trevor, takže ho polovinu cesty hledali a našli ho ve vozíku se sladkostmi mezi čokoládovými žabkami. Když dojeli na nádraží, odvedl je Hagrid ke kočárům, které je odvezli do školy. Hned po příchodu se přesunuli do velké síně na zařazování a na večeři.
Po hodokvasu pronesl Brumbál řeč k uvítání nových i starých studentů a upozornil je na zákaz vcházení do Temného lesa. Nakonec jim popřál dobrého spaní a všichni odešli spát. Harry přemýšlel o svém snu a rozhodl se, že se bude s přáteli učit obranu proti černé magii pro pokročilé. Sice jsou ve čtvrtém ročníku, ale nějak se ke knihám dostanou.
Druhý den své rozhodnutí řekl spolužákům a ti souhlasili. Tak se začali scházet.
Harry začínal mít pocit, že se s Ginny čím dál víc sbližují a na Vánoce na Štědrý den se potkali ve společenské místnosti. Byli tam úplně sami. Zastavili se a začali si povídat. Po chvíli se Harry podíval nad sebe a uviděl tam jmelí. Řekl o tom Ginny, ta se jen usmála, trochu se začervenala a políbila ho. Harry zůstal jako opařený, pak se probral, chytil odcházející Ginny za ruku a začal ji líbat.
Od toho dne byl Harry jako v sedmém nebi, každou volnou chvíli trávil s Ginny. Až jeden den se probral a bolela ho jizva. Už od rána byl nevrlý, měl divný pocit kvůli té bolesti. Bylo k poledni a Nebelvírští měli kouzelné formule, když se prudce zatáhlo a kolem oken se začaly míhat černé stíny.
Všichni vyběhli na nádvoří hradu a viděli, jak z nejvyšší astronomické věže šlehají plameny. Černé stíny se změnily v postavy. Byly podobné tomu muži, který v Harryho snu vzkřísil Voldemorta. Harry se rozzlobil. Poslední dva měsíce měl všechno co chtěl a teď mu tu před očima lehá popelem jeho druhý domov, Bradavice. Tato zkáza je JEJICH dílem, těch, kdo následovali lorda Voldemorta. Jeho jméno Harry často slýchal, ale jeho tvář si mohl jen představit. Harry, ač byl pouhým čtvrťákem, se chtěl do války zapojit. Chtěl bojovat za světlo, spravedlnost a bílou magii.
Jeho přátelé se rozhodli pro totéž a začali smrtijedy sledovat. Snažili se je zabít, ale nezvládali to. Harry zrovna uskočil před kletbou za nějaký kámen a pak uviděl záblesk zeleného světla a jeho přátelé padali k zemi mrtví. Harry vyběhl ze své skrýše a chtěl zabít smrtijedy, ale pak se ozval křik.
"Nechte toho. Chci ho zabít sám."
Smrtijedi zmizeli a objevila se postava v kápi z Harryho snu. Nyní mu stál tváří v tvář, tomu, kdož byl strůjcem veškeré zkázy světa. Harrymu bušilo srdce a mozek mu zaplavoval vztek. To on, Voldemort, je zabil. Rona, Hermionu, ale hlavně Ginny, bytosti, na kterých mu záleželo ze všech nejvíc.
Voldemort na Harryho zlostně pohlédl, to tento malý červ je vinen jeho dřívější zkázou. A teď ho konečně může vlastní rukou zabít a zbavit se tak svého prokletí. Poslal proti Harrymu smrtící kletbu, ale Harry uskočil a hned na to poslal odzbrojující kletbu Expeliarmus, která Voldemorta zasáhla. Voldemortovi za lety z kapsy vypadl jakýsi kámen. Harry v něm poznal onen kámen ze snu, o kterém Voldemort říkal, že ho musí střežit. Byl důležitý a tak Harry použil směrem ke kameni kouzlo Bombardo. Kamen se rozletěl na tisíc kousků. Voldemort vykřikl a padl k zemi mrtvý.
Všichni se radovali, celý kouzelnický svět opěvoval Harryho Pottera. Jen on sám byl smutný. Sice vyhráli, ale jeho nejlepší přátelé a dívku, kterou miloval mu to nevrátí.
Harry ale nebyl jediný, kdo smutnil. Albus Brumbál byl též velmi zamyšlený. Přemýšlel o věštbě, jenž vyslechl z úst osoby, k tomu nejméně pravděpodobné. Oním médiem byla Minerva McGonagalová, přestože se o věštectví vůbec nezajímala. Ona věštba zněla takto: S koncem jeho nastane peklo větší, než za života toho. Buď živ a žij, však nech ho žít, stačí jen kouzlo správné použít. Vy chraňte ho i haňte neb duch jeho se přesune do těla toho, kdo je proklet s ním. Jeho duch zlobou se nakrmí a nyní už zkáza bude kompletní.

Nyní zněla tato slova Brumbálovi v hlavě jako refrén nějaké dotěrné písně. Chvíli na to byl slyšet Harryho řev a Brumbál uviděl Harryho, jak zabíjí všechno kolem. Jeho pohled byl chladný, plný zloby. Brumbálovi došlo, že tento konec není tak dobrý, jak vypadal.
Došla mu i ta smutná skutečnost, že když zemře jeden, musí zemřít i druhý, a že jediný, kdo může Harryho zabít, je on. Harry byl ten druhý prokletý a pokud by ho Brumbál nezabil, šířil by zlo stejně jako Voldemort. Stékaly mu po tvářích obrovské slzy, když na Harryho vysílal svou posílenou smrtelnou kletbu.
Když Brumbál našel Minervu, oznámil jí, že rozluštil věštbu a nyní opravil chybu, kterou udělal, když nechal harryho, aby zabil Voldemorta. Pak jen dodal.
"Můžeme být na našeho vnuka pyšní, má milá Minervo. Ano, Harry zemřel pro dobro našeho světa."
Minervě se po obličeji koulely velké slzy, ale polkla je.
"Nepředstavovala jsem si, že náš vnouček zemře tvou rukou, Albusi."
A pak odešla společně s Brumbálem k místu, kde přeživší vzdávali hold padlým v boji.

Dopisy z první linie - recenze

15. dubna 2010 v 16:10 | Kami |  Dopisy z první linie
Tohle je menší experiment...rozhodla jsem se psát povídku ve formě dopisů. Bude to asi dost nudný, ale za pokus to stojí xD.


RECENZE:
Ve světě shinobi se stalo něco nečekaného. Mlžná a Zvučná vesnice se spojily a vyhlásily válku ostatním vesnicím. Ty se jen krčí v koutě a i přes námitky Listové odmítají jít do boje. Tak to Listová bere do svých rukou. A je to rozdělené následovně - muži opouští vesnici a táhnou na nepřítele, zatímco ženy, i když jsou také shinobi, musejí zůstat ve vesnici, starat se o děti a popřípadě vesnici chránit před nepřítelem. Dvacetiletý Naruto, jako schopný hokage, musí vést armádu a nechává v Konoze svou snoubenku Hinatu, která čeká dítě. Jediná možnost, jak mohou muži komunikovat se svými rodinami, je jeden cvičený jestřáb, který nosí dopisy z Konohy do úkrytu ninjů. A právě tady začíná náš příběh.

http://fc01.deviantart.com/fs18/f/2007/147/7/a/NaruHina__Open_Your_Eyes_by_KUNGPOW333.jpg


Nový dess

14. dubna 2010 v 22:21 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Takže je na světě...nebo spíš na blogu nový dess, tentokrát od Sango :o). Její blog >>zde<<. Myslim si, že je fakt bombovej, takže tady určitě pěknou chvíli zůstane, mooooc za něj děkuju :o). A co vy, lidi, líbí se?

Dobrá zpráva :)

14. dubna 2010 v 19:43 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Takže lidičky, dobrou zprávou je to, že teď už jenom napíšu úkol na děják a budu mít všechno hotový! :) Takže zítra už budu normálně psát. Můžete se ode těšit na jednu jednorázovku ode mě, na jednu jednorázovku od Sango a pokud zbyde čas, tak na další pokračování povídky Utajená tvář. Tím si ale nejsem moc jistá...na víkend jedu na "žáby" - taková ekologická akcička a budu muset balit, ale nějak to stihnu napsat...co bych pro vás neudělala? xD

Dneska nic :-/

14. dubna 2010 v 15:04 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Ahoj lidi, budu stručná a sprostá - jelikož je náš zeměpisář kretén (slabý slovo) tak hold dneska nic nepřibyde a já se budu celý odpoledne srát s Prahou - chce abysme si našli něco ve virtuálním průvodci. K tomu mi přibyla ještě angličtina, matematika a dějepis, takže sem vážně nestihnu nic dát...no, ale kdo ví? Třeba jsem zapomněla sešit ve skříňce a teď nebudu vědět adresu virtuálního průvodce xD. Pokud se tak stane, tak o mě dneska určitě ještě uslyšíte :-)

Utajená tvář - 3.díl - Když chce válku, má ji mít

13. dubna 2010 v 19:32 | Kami |  Real: Utajená tvář
Takže speciálně pro Yoshino Yumi další dílek :)

Konečně došli k celkem opuštěnému penzionu. Tady měli strávit celé dva týdny. Kakashi se ujal slova dřív, než se mu stihli studenti rozprchnout.
"Takže děcka, konečně jsme tady. Tohle je penzion Eso a tady budete bydlet. Majitelka je velice velkorysá žena a dala nám pár výhod, o kterých vám povím později. Nechci tady proto žádné výtržnosti. A kdo tady něco zničí, bude to platit. A varování - nechoďte sami do lesa, je to tady samá bažina. Teď si vás ještě spočítáme a pak si můžete jít rozebrat pokoje."
Studenti jen přikývli, protože už neměli sílu vzdorovat a učitelé si je začali přepočítávat.
"Kakashi?" zeptala se Kurenai opatrně.
"Jo, taky jsem si všiml. Někdo chybí."
"Kde je Sasuke Uchiha?" zeptal se Ibiki.
"Nevíme." Odpověděli sborově ostatní učitelé.
"Tady jsem." Ozval se za nimi otrávený hlas.
Učitelé se otočili a málem jim vypadla huba z pantů. Sasuke tam stál, od hlavy až k patě celý od bahna a tvářil se naprosto vážně, díky čemuž vypadala celá situace ještě víc komicky.
"Co si dělal, Sasuke?"
"Šel jsem zkratkou."
"Ale vždyť my jsme tady byli dřív a nevypadáme takhle." namítla Kurenai.
Sasuke jen mávl rukou, jako by to bylo úplná samozřejmost. "No vždyť jo. Znáte to, ne? Zkratka - je to dál a horší cesta. No nic, já se jdu vykoupat do jezera, jestli mě omluvíte." Řekl ještě Sasuke, jako by říkal kolik je hodin a zmizel mezi stromy.
Sakura se tam mezitím prohýbala smíchy. Její nálada se ještě zlepšila, když zjistila, že může být na pokoji s Hinatou, Tenten a Ino.
Celé odpoledne potom strávili vybalováním věcí a celkovým zabydlováním. V šest byla večeře. Sakura pořád nenápadně pokukovala po rozzuřeném Sasukem a měla čím dál větší škodolibou radost.
"Aby se ti to nevrátilo, Sak…"
Sakura se nechápavě podívala po Nejim.
"Jak to myslíš?"
"Učitelé ti ty tvoje fórky vrátit nemůžou, ale on jo." Vysvětlil.
"V tom případě mu to pak vrátím i já…nerada prohrávám." Mrkla na něj Sakura.
Neji se pousmál. "V tom případě do toho jdeme s tebou."
Ostatní jen přikývli. Tohle bude hodně zajímavej výlet… pomyslela si Sakura.
Po večeři měli ještě volno na odpočinek. Naruto, Neji, Shikamaru a Kiba, kteří spolu byli na pokoji, se vydali potají hledat nějakou hospodu. Sakura, Ino, Hinata a Tenten seděly v menší společenské místnosti a dívaly se na televizi, ve který jako vždy nic nedávali.
"Co takhle něco podniknout, Sak?" zeptala se otráveně Ino.
Sakura se zazubila. "Co takhle si trochu pohrát s klukama? Někdo by jim měl ukázat, že chodit tajně do hospody není vůbec hezký." Usmívala se.
"Co máš přesně na mysli?" zeptala se s ďábelským úsměvem Ino.
Sakura se k holkám naklonila a pošeptala jim celý plán. Holky se rozesmály.
"Fajn to půjde!" rozhodla Hinata. "Ale bude to chtít menší přípravy."
"To se zmákne. Ino s Tenten, prohledejte naše kufry. Hin, zkus se zeptat v kuchyni po nějakých pytlích a já nenápadně zjistím, co mají v plánu učitelé, aby nám náhodou nezkřížili plány." Zašeptala Sakura a pak se dívky rozprchly.
O půl hodiny později už stály před pokojem číslo sedm, který patřil Narutovi a spol. Rozhlédly se, jestli je někdo nesleduje a opatrně vklouzly dovnitř. Sakura se plácla do čela.
"Ty vole…jsou tady jen pár hodin a už tu mají takovej svinčík!"
"Bude to dost práce, ale bude to mít o to lepší účinek." Usmála se Hin.
"Dobře, dáme se do práce. Já si vezmu na starost Kibu, Hin, ty se postarej o Naruta, Tenten si vezme Nejiho a Ino Shikamara." Rozhodla Sakura a pustili se do práce.
Naruto s klukama se vraceli celí rozesmátí do penzionu. Neji, Kiba a Shikamaru rovnou do jídelny, byly tam pingpongové stoly, chtěli si zahrát a Naruto šel mezitím pro pálky k nim do pokoje. Otevřel dveře a ztuhnul. První, čeho si všimnul byl ohavný pořádek, rozléhající se po celém pokoji. Pak si všiml i ostatního. Přes jeho postel byla přehozená podprsenka, na topení bylo poházeno několik kalhotek, na nočním stolku byly rtěnky, řasenky a tužky na oči, z jeho šuplíku čouhalo balení tamponů a na posteli seděly Sakura, Hinata, Tenten a Ino. Sakura na sobě měla oblečení Kiby, Tenten měla oblečení Nejiho, Ino na sobě měla oblečení Shikamara a Hinata na sobě měla oblečení jeho.
"Co to-to to-kdo to-proč to-co-" nemohl ze sebe dostat Naruto.
Sakura se na Naruta podívala.
"Děje se něco?" zeptala se nechápavě.
Naruto ale akorát znovu vytřeštil oči, otočil se a vzal nohy na ramena. Holky chytly neovladatelný záchvat smíchu. Naruto běžel vyděšeně do jídelny.
"Konečně jsi tady Naruto, ale kde máš ty pálky?" nechápal Kiba.
"Agua mahča tua, koto mo-" začal vykřikovat Naruto a pobíhal dokolečka.
"Naruto, uklidni se!!" zařval Shikamaru. "Co se děje?"
"Shuge hare gere muráá!!" ječel Naruto a rozsáhle gestikuloval.

"Když chceš mluvit musíš myslet!" nevydržel to už Neji, chytl Naruta za ramena a zatřásl s ním.
"Co se děje?" zeptal se už klidněji.
"Pojďte za mnou a uvidíte!" řekl rychle Naruto a rozeběhl se zpět do svého pokoje a kluci za ním. Postupně vtrhli do pokoje a zůstali na tu spoušť zírat s hubou dokořán.
"To je moje oblečení…?" ukazoval Neji zděšeně na Tenten. Ta se tvářila naprosto nechápavě.
"Co jste to proboha udělali?!" hysterčil Kiba. "Jak v tomhle neskutečným pořádku máme něco najít?!!"
Tentokrát se už holky neudržely a rozesmály se. Klukům to sice ještě nějakou tu hodinu trvalo, ale nakonec to taky rozdýchali.
"Tak dobrou holky a…těšte se na odplatu." Řekl tajemně Naruto a zabouchl jim dveře před nosem. Holky se vrátily do svého pokoje a ještě dlouho do noci si povídali.

Ráno se Naruto probudil a čekal ho další šok.
"A sakra!" zaklel.
"Taky tě rád vidim." Řekl znuděně Kakashi a společně s Gaiem se vydal po pokoji.
"Co tu děláte, Kakashi sensei?" nechápal Naruto.
"Bodování pokojů, pánové. No musím říct, že máte nejlépe uklizeno ze všech kluků, tak my zase půjdem." Řekl Kakashi a odcházeli. Ve dveřích se ale zastavil a otočil se.
"Naruto, ty tampony v šuplíku jsou tvoje?" zeptal se nedůvěřivě.
"Neptejte se." Odsekl Naruto a zalezl pod peřinu.
Kakashi se jen pod maskou ušklíbl a zmizel ve dveřích.
Už bylo po snídani. Sasuke si Sakury nijak nevšímal, ale měl dost divný pohled, zdálo se, že něco plánuje. Karin udělala v jídelně scénu kvůli sezení - v jídelně totiž nebyly židle ale normální laťkový lavičky, jako bývají venku. Všem až na Karin to vyhovovalo, takže jí nakonec přeřvali.

Bylo devět ráno. Kakashi, Kurenai, Iruka, Ibiki a Anko stáli před penzionem, všichni měli na zádech několik tmavých pruhů a tvářili se naprosto otráveně. Najednou z penzionu vyběhl Gai.
"Buďte zdrávi mí pruhovaní přátelé!" křičel na celé kolo. "Také měla vaše lavička záhadně nový nátěr?" zeptal se s úsměvem a přes rameno se ohlédl na pruhy na své zelené kombinéze. On jediný bral ty vtípky trochu s humorem.
"Nechápu, že ji to furt baví!" rozčilovala Kurenai. "Vždyť to už ani není originální! Sakura a ta její parta to dělají téměř na každém výletě!"
"Jo a pokaždé jim na to skočíme…proto je to tak baví." Vysvětlil Kakashi.
Kurenai si povzdychla a společně s ostatníma čekala na žáky. Pračka bude v provozu až večer, takže musejí dnešní den přečkat takto.

"To už přesahuje všechny meze!" řvala Sakura a s dupáním šla ze schodů.
"Klid, Saky." Snažila se ji uklidnit Hinata.
"Klid?! Ten idiot mi všechny věci naházel do jezera! Jak mám být v klidu?! Teď mam všechno mokrý!"
"Nejspíš pomsta za to bahno…"
"Já ho tam ale nestrčila! Ten vůl tam zapadl sám!"
"Stejně s tím už nic nenaděláš…tak to usušíme a necháme být, ne?" usmála se Hinata.
"Ani náhodou Hinato." řekla Ino. "Sak, tohle si nemůžeš nechat líbit!"
"Máš pravdu. Když chce Uchiha válku, má ji mít." Řekla rozhodně Sakura.


Pro moje SB :)

13. dubna 2010 v 13:47 | Kami |  Diplomky za eSB
Udělala jsem mým SB diplomek, jako omluvu za mojí asi dvou měsíční nepřítomnost...snad se bude líbit :). Vaše Kami

Pro moje SB :)

Uznávám, je to trochu nepřehledný xD ale napsat jenom: Pro všechny moje SB...mi připadá moc neosobní...moji SB jsou úžasní lidé a myslím, že by ostatní měli znát jejich jména :)

Itachi and Kyuubi - The bitter end

13. dubna 2010 v 12:07 | Kami |  Videa: Naruto
Dost zajímavě udělaný video :)


Konec třídění SB

13. dubna 2010 v 12:05 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Takže tímto ukončuju zápis SB. Tato SB (z těch co to měli povinný) se zapsali:

Reiko
Rin
Rockerka
Kate a Sisa
Werussca
Hichigo Ikasoruk
Yoshino Yumi
Mell a Loli
Natsuko Izuri
Danashi Mokuto

Pak je zde jedno SB - T.O.P - napsalo mi pod třídění koment, ale ne s tim, co se mělo poslat...proto bych byla ráda, kdyby mi ještě napsalo, jestli chce zůstat SB.
Nezapsali se tito SB:

Sakata-chan
Mina Kaguya
Borec
Bettynka

Z toho ještě celkem omlouvám Sakatu-chan, protože to vypadá, že od 2.března na blogu nebyla a jsme SB dost dlouho, takže bych to teď nerada přerušila...a pak ještě Mina Kaguya, která jak to vypadá nebyla na blogu od Vánoc. Ještě jim napíšu na blog a prosim, aby mi daly vědět jestli chtějí dál SB zůstat. Borce a Bettynku si mažu. Jak jsem zjistila, tak mě Bettynka stejně nemá v přátelích a Borec tu nebyl tak od listopadu, takže to jsou stejně SB na baterky. To je vše ke tříděni. Vaše KamiDo ráje - 10.díl - Aurora

13. dubna 2010 v 11:51 | Kami |  Real: Do ráje...
Tuhle povídku sice nikdo nečte, ale stejně mě baví psát xD. Pod perexem je další dílek. KamiOmlouva

12. dubna 2010 v 20:21 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Ahoj, omlouvám se, že tu nic nepřibylo, ale byla jsem dlouho ve škole a navíc jdu zítra na olympiádu, takže jsem teď dvě hodiny šprtala ptáky a jdu ještě pokračovat...hold sem typ co všechno nechává na poslední chvíli xD. Tak mi držte palce, ať neskončim poslední xD. Zítra díky tý olympiádě přijdu asi domů dřív, tak vám určitě něco napíšu ;-). Vaše Kami

http://api.ning.com/files/WRoNrPn1IHMyDKZ5hv1u*kRpGEBSows8Rf20sBMig0Vb6XbHlcigb*qdw0Zgdb4ieotIFW2l3HN47LVRJrv5GUpFcCnF*Low/Anime_Girl_17.jpg

Utajená tvář - 2.díl - Příjezd

11. dubna 2010 v 19:13 | Kami |  Real: Utajená tvář
Takže další dílek, omlouvám se, že to tak trvalo. Vaše Kami

Sakura s její partou seděli na obrubníku a pobaveně sledovali, jak Karin dolejzá za Sasukem.
"Ty vole, podívejte! Zdá se, že se nás ředitelka snaží vážně zkrotit…" řekl Naruto a ukázal na přicházející skupinu učitelů.
Kromě Kakashiho, Kurenai, Gaie a Iruky přicházeli ještě dva další dospělí. Což bylo vážně neobvyklé…s jinými třídami jezdili na školní výlety dva učitelé a bohatě to stačilo. Sakura a její parta se bavili tím, že udělali na výletech tolik průšvihů a sledovali, jak s nimi ředitelka posílá čím dál větší dozor. A stejně to nestačilo. Kakashi si odkašlal.
"Doufám, že jsme tu všichni…než odjedeme, chci vám představit ještě Anko a Ibikiho. Budou nám s vámi pomáhat, aby nevznikly další…ehm, komplikace." Oznámil s podezíravým pohledem namířeným k Sakuře. Ta se jen nevinně usmívala.
Hinata se opatrně naklonila k Sakuře.
"Abys nakonec neměla nějaké potíže…"
"Klid Hin…nebudou žádnej problém." Usmála se Sakura.
"Tak vy malí otrapové, ihned vlezte do autobusu!!" zařvala Anko na půlku Konohy. Chovala se celkem děsivě, i Kakashi udělal krok dozadu. Sakura polkla. I když…je to dobrá výzva, usmála se pro sebe v duchu. Všichni si vlezli do autobusu. K Sakuřině zlosti seděla za Sasukem, takže ho nejen viděla, ale i slyšela. Hin si vedle ní stejně četla, tak si dala sluchátka do uší a dívala se z okna.
Mezitím je učitelé spočítali a sedli si dopředu. Anko se dívala do zpětného zrcátka a sledovala studenty.
"Sakura, Hinata, Ino, Tenten, Naruto, Kiba, Neji, Shikamaru…" říkala si Anko pro sebe. "Nevypadají až tak děsivě, jak popisovala ředitelka." podotkla.
"To je jen první dojem." ujistila jí Kurenai.
"Jak to myslíš?"
Kurenai se významně podívala na Kakashiho a ostatní.
"Ino je tak nějak zaměřená na Kakashiho, češtináře. Všechny slohový práce píše jednou dlouhou větou, do seminárky napsala, že čerpala z Batmana a Spidermana… To ještě ale jde. Hinata a Neji jsou celkem v klidu…ty spíš baví ty vtípky pozorovat, než je provozovat.
Kiba mi jednou na přírodopis přinesl děravou práci s tím, že ho venku napadly vrány. Naruto se taky dost vyžívá v češtině…v diktátu udělal chybu v každém slově včetně předložek… Podle Tenten vypukla druhá světová válka kvůli stávce tramvajářů…to by ses divila, zvládla to argumentovat přes tři stránky. Hinata je spíš taková tichá dívka…ale nesmíme zapomenout, tichá voda břehy mele. O výtvarce odmítala kreslit s tím, že je členem Greenpeace a odmítá ničit naše lesy. Když jsem jí konečně donutila, nakreslila to a nakonec to podpálila s tím, že na takové umělecké dílo není lidstvo ještě připraveno.
Ale nejhorší je Sakura. Je taky dost opatrná…často si vymyslí takové věci, že proti ní nemáme žádné argumenty. Třeba když mi měla odevzdat esej na antické malíře, odevzdala mi dopis bratranci a když jsem na to přišla, vymluvila se na to, že bratranci omylem poslala esej…že mu zavolá, aby jí to poslal zpátky, ale chvíli to bude trvat protože bratranec prý bydlí na Sibiři. Chtěla jsem po ní, aby to teda znovu napsala na počítači a poslala mi to mailem…poslala mi to. A když jsem to otevřela, tak šíleně mi to zavirovalo počítač, že mi zmizelo všechno včetně myši. Když po ní uklízečka chtěla, aby si vzala přezuvky, odsekla s tím, že je pod přímým velením ředitelky školy a od nikoho jiného rozkazy přijímat nebude. Písemku z dějepisu napsala husím brkem…"
"To nezní až tak hrozně." Pousmála se Anko.
"Vážně? Tohle všechno stihly za jeden den!!"
Anko polkla. Kurenai se hořce usmála.
"A teď si představ, že to tady máme denně a věř mi…jsou dost kreativní, žádnej vtípek neudělají dvakrát. A upřímně řečeno, nejednoho učitele už dohnali k výpovědi."
Anko se usmála a znovu se podívala na Sakuru.
"Tohle bude zajímavý."

Autobus zastavil u bezninky, měli půl hodiny pauzu. Sakura otráveně vystoupila z autobusu. Byla tam jenom ona, Tenten a Naruto, ostatní z jejich party stihli usnout. Pak tam samozřejmě pobíhal zbytek lidí z jejich třídy.
"Děje se něco, Saky? Vypadáš tak nějak děsivě." Zašklebil se Naruto.
"No to díky!" vrazila mu Sakura ze srandy pěstí do ramene. "Jen mě štve ta nová učitelka…"
"Mitarashi Anko? Co je s ní?" nechápal Naruto.
"Sleduje mě." Zavrčela Sakura a pohledem zabloudila ke skupině učitelů, odkud se na ní upíral pár zaujatých očí.
"A nejenom ona." Dodala Tenten.
Sakura se ohlédla na druhou stranu, kde ji pro změnu sledoval pár černých, hlubokých očí. Sakura se plácla do čela. Pak si všimla, že ji z autobusu sleduje ještě Lee.
"Jsem obklopena samými idioty!!" už zařvala na celý kolo. Naruto jí plácl po zádech.
"Neboj, to se srovná." Zasmál se.
"Všichni zpátky do autobusu!" zařval Kakashi.
Ostatní se tam jen pomalu táhli. Autobus se znovu rozjel. Když konečně dojeli a vystoupili, zmateně se rozhlédli.
"Ale Kakashi sensei…vždyť tady nic není!" zakřičel Naruto.
Stáli u poničené silnice a všude okolo se táhly jen pole, lesy a louky. Kakashi se usmál.
"Vaše chata je asi tři kilometry odtud. Půjdeme pěšky."
"Cože?!!" zařvala Karin, že všem málem praskly ušní bubínky. "Jak to máme jako ujít?!!"
"Kdyby sis nebrala boty na jehlách, nedělalo by ti to žádnej problém." Setřela ji Sakura.
"Alespoň vypadám jako člověk! Na rozdíl od někoho!"
"To dovoláš!"
"Ne!"
Sakura chtěla Karin jednu vrazit, ale zastavil ji Kakashi.
"Tak dost, Haruno, žádné rvačky. Karin, půjdeš v předu a ty Sakuro, vzadu."
Sakura šla spokojeně na konec. Sice bude odtržená od party, ale aspoň nebude muset trpět to koště Karin. Všechno šlo v pohodě až do chvíle, kdy…
"Naruto, ty seš vážně idiot!" rozčiloval se Sasuke.
"Řikám to po sto padesátý! Já-za-to-nemůžu!!" bránil se Naruto.
"Jasně, ty šišky na mě lítaj samy, co?!"
"Jo!"
Dopadlo to tak, že Naruto musel jít ve předu a Sasuke…v zadu. Sakura po zbytek cesty proklínala Kakashiho, že nemůže být ve vymýšlení trestů trochu originálnější. Sasuke se Sakurou mlčeli. Najednou se Sasuke zadíval do lesa. Sakuře to nedalo.
"Proč tam tak zíráš?"
"Hned jsem zpět." Řekl jen Sasuke a zmizel mezi stromy.
Šli dalších deset minut a pak měli pauzu. Sasuke pořád nikde. Sakura, i když nechápala proč, se vrátila. Šla lesem a koukala se kolem, jestli náhodou někde Sasukeho neuvidí.
Našla ho celkem rychle a při tom pohledu chytla záchvat smíchu. Sasuke stál skoro po krk v nějakým bahně a na tváři měl až moc otrávený výraz.
"Copak ty tady Sakuro?" zeptal se jako by nic.
"Ale, jen jsem šla kolem a co ty?" usmívala se Sakura.
"Chtěl jsem to vzít zkratkou a teď tady…relaxuju." Uhnul Sasuke pohledem.
"Vážně?" usmívala se Sakura. "A nechceš pomoct?"
"Ne, díky." Odsekl Sasuke.
Sakura jen pokrčila rameny s tím svým úsměvem na chvíli zmizela.
"Počkej, kam jdeš?!" zeptal se trochu hystericky Sasuke.
"Hned jsem zpět!" zakřičela Sakura.
Za chvíli se vrátila s náručí plnou listí. Sasuke se na ní nechápavě podíval.
"Co to děláš?" zeptal se.
"Menší pomstu za tu kabinku." Řekla Sakura a nahodila ďábelský úsměv. Potom na Sasukeho vysypala hromadu listí, aby ho nikdo nenašel a zmizela opět mezi stromy.
"Dobře se bav!" zakřičela ještě na rozčileného Sasukeho.

Zde zdroj rad jak naštvat učitele xD

Skillet - Say Goodbye

11. dubna 2010 v 11:33 | Kami |  Videa: Hudba
Jedna boží písnička od skupiny SkilletSoONAPáru xDD

10. dubna 2010 v 20:09 | Kami |  Soutěže
Jelikož se tady nic moc neděje, rozhodla jsem se udělat soutěž xD. Tentokrát se jedná o Soutěž o Obrázek Nejlepšího Anime Páru. Je jedno z jakýho anime to bude. Pokud se chcete přihlásit, vyplňte:

1.Vaši přezdívku
2.Váš Blog (nebo mail)
3.S jakým párem soutěžíte
4.Odkaz na obrázek

Přihlásit se můžete do 17.4. Pokud se nepřihlásí alespoň tři lidi, soutěž nebude. Toť ode mě vše xD. Vaše Kami

PS: Sbohem, příteli

10. dubna 2010 v 17:15 | Kami |  Real: Jednorázovky
Měla jsem takovou divnou náladu, tak sem dala dohromady jednu krátkou a dost divnou jednorázovku... Vaše Kami

Dívka v černém plášti utíkala tmou a ještě se několikrát ohlédla, jestli jí někdo nesleduje. Konečně doběhla až k řece. Zavál chladný vítr a dívka se ještě pevněji zamotala do hedvábného pláště. Řeka byla rozbouřená a nelítostně ničila všechno, co jí přišlo do cesty. Dívka nejistě vstoupila na uvolněný visací most. S překonáním veškerého strachu se dostala na druhý břeh řeky. Čekal tam na koni muž s dlouhými černými vlasy. Dívka se ještě jednou ohlédla a podala mu zmuchlanou bankovku. Muž ji převzal a nastavil dlaň, do které mu dívka vložila dopis. Poté políbila muži ruku a zabodla pohled do země.
"Buďte opatrný…" zašeptala.
Vyprovozen těmito slovy se muž rozjel tryskem a zmizel ve tmě. Dívky potlačila slzy a vracela se zpět.

Drahý příteli,
už se nebojím pekla, protože jsem poznala hrůzu zajateckého tábora. Denně nás nutí tvrdě pracovat a únava na nás pomalu, ale jistě doléhá. Mnoho z nás již zemřelo, ať už rukou stráže, divoké zvěře a nebo svou vlastní. Zima je neúprosná, bratr onemocněl. Jediné, co ho ještě drží nad vodou je naděje, že si pro nás brzo někdo přijde a dostane nás odsud. Já ale vím, že se to nestane. Alespoň ne, dokud budeme naživu. Dochází nám voda a už dva dny jsem nejedla.
Nevím, jestli ti tento dopis dojde, protože jsme úplně odříznuti od okolního světa. Já můžu jen doufat, že až si to přečteš, budu ještě naživu a že mi pomůžeš…i když si nemyslím, že je to vůbec možné. Už budu muset končit. Každý, kdo je nachytám po setmění při nějaké podezřelé činnosti, je zbičován a já jsem navíc vyčerpaná psaním. Někdo se blíží…opatruj se.
PS: Sbohem příteli…snad ty budeš mít šťastnější konec.

Muž dočetl dopis a jen se slizce usmál. Vytáhl zkrvavený nůž z těla muže s dlouhými černými vlasy a zmuchlanou bankovkou v ruce. Jezdeckým bičíkem praštil koně do boku a ten zmizel tryskem ve tmě. Muž dopis zmuchlal a hodil do ohně.
"Promiň příteli, ale tenhle dopis si nepřečteš."

Sasusaku - Baby look at us now

10. dubna 2010 v 14:55 | Kami |  Videa: Naruto
Upřímně řečeno, ta písnička je dost divná...ale video je fakt suprově sestříhaný ;)


Do ráje - 9.díl - Zničená esence

9. dubna 2010 v 16:45 | Kami |  Real: Do ráje...
Napsala jsem další dílek...pod perexem :). Vaše Kami

To nej z Henryho Propera xD

9. dubna 2010 v 16:09 | Kami |  Videa: Z filmů a seriálů
Co říct, Henry Proper, prostě best film, kdo neviděl, doporučuju se kouknout xD. Tady jsem našla menší sestřih xD. Kami
PS: našla jsem na youtube celý film na kousky...chcete sem odkazy? :)
PS2: nejak to blbne, dejte Přehrát na webu Youtubehttp://i150.photobucket.com/albums/s99/Monika5555/my%20album%203/henry_proper1.jpg

Utajená tvář - 1.díl - Rival

8. dubna 2010 v 22:04 | Kami |  Real: Utajená tvář
Takže první dílek, snad se bude líbit...zatim je to dost nuda, stejně jako většina prvních dílů... Kami

"Haruno, řikám ti to znovu! Okamžitě mi řekni, kam si to schovala!" zuřila Tsunade, ředitelka místní základky.
"Vůbec nevím o čem to mluvíte." odpověděla se sladkým úsměvem Sakura.
Tsunade naběhla na čele žíla.
"Já vim, že v tom máš prsty a až to dokážu a tu třídnici najdu, tak si ještě užiješ! A teď vypadni."
Sakura se jen usmála, vstala a odešla. Před ředitelnou na ni čekali Naruto, Hinata a Kiba, skvěle pobavení odposloucháváním jejich rozhovoru. Sakura si jen povzdechla a zakroutila hlavou.
"Jak můžou být ti dospělí takhle omezení? Není to pak žádná sranda." řekla zklamaně. Ostatní včetně ní se začali znovu smát. Sakura si nandala sluneční brýle, zapnula si koženou bundu, do uší si dala sluchátka a společně opustili školu. Tam se k nim přidali ještě Neji, Shikamaru, Ino a Tenten.
"Tak co?" vyzvídala ihned Ino.
"Nic nám nedokáže. A na to, aby se podívala do vlastní skříně nemá dostatečný IQ...takže si ještě užijem." zakřenila se Sakura.
Ostatní si s ní plácli. Naruto se protáhnul.

"Máme asi ještě půl hodiny do začátku češtiny…co podnikneme?" zeptal se ospale.

"Mohli bysme zajít do parku a vymyslet něco zábavného na ten školní výlet." Navrhnul Kiba.
Ostatní souhlasili a společně se vydali do parku. Tam se natáhli na trávu…lidi už na ně tady byli zvyklí. Sakura si zadívala na mraky.
"Nějaký nápady?" zeptala se ostatních. Tenten se pousmála.
"Myslíš že by je naštvalo hodně, kdyby se jim úplnou náhodou ztratila celá třída?"
"To by celkem šlo, ale museli bysme to ještě dopilovat." Souhlasili ostatní.
"Co myslíte, bude zase soutěž ve zpěvu?" zajímala se Ino.
"Určitě. Plánuješ se přihlásit?" usmála se Sakura.
"Ani náhodou!" zasmála se Ino. "Ale ty bys mohla. Chci vidět, jak se bude Karin tvářit, až jí vyfoukneš první místo." Usmívala se.
Sakuru to rozesmálo.
"Ty ji asi vážně nemáš ráda, co?" zeptala se. Ino se jen zašklebila.
I když neradi, museli se vrátit do školy. S úsměvem prošli kolem ředitelny a poté vstoupili k nim do třídy. Sakura přimhouřila oči. Vždycky seděla ve svojí dvojlavici sama a ostatní to respektovali. A teď se jí tam rozvaloval nějakej černovlasej kluk, kterého ani neznala. Ostatní celkem znali Sakuřinu povahu, takže jen s napětím pozorovali, co se bude dít. Sakura si otráveně sedla na svoje místo. Kluk vedle ní ji dost rozptyloval. V tu chvíli vešel do třídy jejich třídní, Kakashi.
"Takže děcka, máme nového spolužáka, Uchihu Sasukeho." Řekl a ukázal na černovlasého kluka. Všechny holky - kromě Sakury, Hinaty, Tenten a Ino - se na něj zamilovaně podívaly. Kakashi si odkašlal, aby upoutal jejich pozornost.
"Jelikož mi záhadně zmizely všechny knížky," pohled obrátil na Sakuru, která se jen nevinně usmívala "a neměl bych co dělat až budete psát test, žádná písemka nebude."
Třídou se ozval radostný povyk. Kakashi praštil do tabule. Jeho obvyklý způsob, jak si zajistit ticho. Když se žáci uklidnili, znovu promluvil.
"Místo písemky budeme probírat hrdinské eposy." Řekl a začal s výkladem.
Sakura se ho snažila neposlouchat. Soustředila svoje myšlenky na školní výlet. Něco pořádnýho k pití měl vzít Naruto, dýmovnice si vezme na starost Kiba, prášky na spaní, které se omylem přimíchají učitelům do jídla bere Hinata a… z jejích myšlenek jí dost rozptyloval kluk vedle ní. Připadal jí tak namyšlenej…přesně ten typ co tak nenáviděla. Mohl by se dát dohromady s Karin… uvažovala pak bysme měli klid od obou dvou…
"A než vás pustím domů, dáme si ještě krátké opakovní, abych si ověřil, kolik si toho pamatujete. Slečno Haruno, k tabuli." vyrušil Kakashi Sakuru z myšlenek.
Sakura otráveně vstala a šla k učiteli.
"Takže, co si pamatuješ o francouzském hrdinovi Rollandovi?" zeptal se zlomyslně Kakashi.
Sakura se pousmála. Zrovna tohle kdysi četla.
"Co si pamatuju…" začala váhavě. "Byl to idiot, kterej kvůli vlastní blbosti nechal pochcípat celý svoje vojsko a nakonec tomu volovi praskla tepna, když troubil na roh." Odříkala otráveně. Kakashi zvednul jedno obočí.
"No…řekla si to celkem výstižně. Jdi si sednout. Konec hodiny." prohlásil a chtěl odejít ze třídy. Když ale chtěl otevřít dveře, znechuceně odtrhnul ruku od kliky, kterou měl najednou celou od ulepené žvýkačky.
"Haruno!" zařval už automaticky.
Sakura ale zvedla ruce dlaněma vzhůru, jako by se vzdávala a pokrčila rameny.
"Tentokrát s tím nemám nic společného."
Kakashi se zamračil a odešel. Všechny oči se obrátily k novému klukovi, co si s milým úsměvem na tváři pohrával s balením žvýkaček.
Sakuře se to nelíbilo. Vstala, přidala se k ostatním ze své party, co už na ní čekali a společně se vydali po chodbě. Naštvaně dupala a prorážela si cestu mezi žáky.
"Co se děje, Sak?" zeptala se Hinata.
"Ten novej, zatracenej, nafoukan-" nedořekla, protože si nevšimla otevřené skříňky a hlavou to napálila přímo do kovových dvířek. A jako na potvoru zrovna procházel kolem Sasuke.
"Hele kočko, zkus to příště obejít." smál se.
"Nejsem blbá!!" zařvala Sakura na celou chodbu. Sasuke se jen zakřenil.
"Odtud to tak vypadalo."
Pak se otočil a zmizel v davu. Sakura zuřila. A dost silně. Nakonec se ale přeci jen nechala přesvědčit a opustila školní budovu.
"Uklidni se, Sak. O nic nejde. Co podnikneme dneska odpoledne?"
Sakura si povzdychla. "Nic, máma otravuje, ať s ní jdu…ani nevim kam, ale vim, že mě tam tahá už asi týden, takže dneska už se z toho nevyvlíknu."
"Tak dobře, uvidíme se zítra u divadla, máme tam ten sraz kvůli odjezdu na školňák."
Sakura přikývla a vydala se domů. Chtěla se hned vypařit do svého pokoje, ale to se jí nepovedlo. Máma ji chytila ještě předtím, než vůbec stihla vyjít schody.
"Tak co bylo ve škole?" zeptala se klidně.
Hodně věcí, mami. Ztracená třídnice, spálený knížky, rozbitý okno, grafity na školní budově, záhadné zmizení zápisů o trestech a ještě dalších sto věcí…říkala si v duchu. "Nic, jako obvykle." Odpověděla Sakura stejně jako každý den.
"Aha…já jen, volala mi paní ředitelka. Prý máš nějaké problémy."
"Jaké?" zeptala se Sakura nejistě. Mohlo toho být fakt hodně, nevěděla, co přesně ředitelka napráskala. Ale jestli si myslí, že ji timhle nějak bude držet v šachu, je na omylu.
"Prý zmizela nějaká třídnice a podezírá z toho tebe."
Sakura si oddechla. Takže na ty vajíčka v kartotéce se ještě nepřišlo…
"Nemá mě zrovna v lásce." Vysvětlila Sakura.
"No…dobře, ale přeci jenom, buď opatrnější. Půjdeme?"
"Kam?"
"No přece do toho obchodního domu…nutně potřebuješ něco na sebe, za chvíli je léto a ty máš skříň plnou džínů, mikin a bund." Usmála se máma. Doufala, že nákupy s dcerou je trochu sblíží a že se Sakura pobaví.
Ta ale měla co dělat aby potlačila povzdech. Nenáviděla nakupování, připadalo jí to zbytečné. I léto by se dalo odchodit v mikině…
"Jasně mami, ráda půjdu." Asi tak ráda jako na popravu… pomyslela si.
O deset minut později už seděli v autě a jeli do místního obchodního domu. Sakura si pohrávala s pramínkem vlasů. Do uší jí na nejvyšší hlasitost hrála její nejoblíbenější skupina a Sakura jen přikyvovala, jak máma pořád dokola něco vykládala.
Nenáviděla nakupování. Tohle se hodilo na holky jako je Karin a spol, ale ne na ní. Bez zájmu prohlížela trička.
"Sakurko, líbí se ti něco? Koukni na tohle, je úžasné, pojď si ho zkusit."
"Jasně mami." A rovnou si po cestě seženu pár granátů… zuřila v duchu. To, co jí máma podala bylo duhové tričko s velkým nápisem Holiday. I kdyby jí to donutila si to koupit, nosit to nebude. Sakura si zalezla do jedné ze zkušebních kabinek. Celkem jí štvalo, že je tady jenom kus hadru ke třem holým stěnám, takže kdyby někdo chtěl, mohl dovnitř celkem v klidu koukat. Tričko bylo hrozné, přesně jak čekala. Povzdychla si a pokoušela se ho ze sebe stáhnout. Šlo to dost těžce. Konečně to ze sebe dostala a stála jen v podprsence a džínech před zrcadlem. Přála si utéct.
Najednou jí někdo odhrnul závěs. Ztuhle zůstala zírat na kluka, kterého spatřila v zrcadle. Byl to ten idiot, kterého by už několik hodin nejraději zahrabala - Sasuke Uchiha.
Nějakou chvíli na sebe jen ztuhle zírali v odraze zrcadle. Pak asi teprve Sasukemu došlo, že na ni zírá.
"Promiň." Řekla rychle.
"Vypadni!!" zařvala Sakura přes půlku Konohy.
Sasuke vzal rychle nohy na ramena. Sakura na sebe hodila svojí mikinu a vytáhla mobil.
"Naruto? Vem s sebou na výlet i nějaký projímadlo, vteřinový lepidlo a pár balení připínáčků…plán pomsty se rozšiřuje." Řekla rozzuřeně.
Naruto se jen do telefonu zasmál a souhlasil. Sakura schovala mobil do kapsy.
"Sakurko, pojď si zkusit ještě tohle a tohle…" slyšela Sakura svojí mámu. Jen v duchu zavyla a poslušně jako pes šla vstříc odpolednímu mučení.

Vampire knight - Poison

8. dubna 2010 v 16:51 | Kami |  Videa: Vampire Knight
Jedno skvělý video na pár Yuuki/Zero
(pokud vám video nejde, dejte: Přehrát na webu Youtube)


Utajená tvář - recenze

7. dubna 2010 v 18:27 | Kami |  Real: Utajená tvář
Nejdříve jsem chtěla psát válečnou povídku na Naruto svět, ale pak jsem dostala skvělej nápad na SasuSaku...takže všem co nemají tenhle pár rádi se omlouvám. Kami

Sakura si v klidu užívá života největší rebelky na škole a se svojí partou v patách vymýšlí jak co nejlépe ponížit a zneškodnit vedení školy. Pak ale přijde do třídy nový kluk jménem Sasuke, který se zdá být taky dost velkej borec a ze Sakury světlo reflektorů postupně mizí. Začínají se trumfovat v průšvizích a škola se postupně mění na "bitevní pole".
Pak ale něco vymyslí. Co by mohlo vedení školy naštvat víc, než když dva největší rebelové spojí své síly? Všechno vypadá jako skvělej plán, ale najednou se všechno začne hrotit...ředitelka a spol se začínají až moc účinně bránit. Jenže Sakura ani její parta nemůžou přijít na to, co se vlastně děje...

http://1d.img.v4.skyrock.net/1d5/sasu-saku-x-love/pics/2491727657_2.jpg

Divokej Bill - Rozárka

7. dubna 2010 v 17:19 | Kami |  Videa: Hudba
Podle mě, jedna z nejlepších písniček od Billa.


Do ráje - 8.díl - Těžké začátky

7. dubna 2010 v 16:48 | Kami |  Real: Do ráje...
Po hodně dlouhé době pokračování povídky Do ráje.

Eares se nejistě rozhlížela kolem sebe. Aby se mohla dostat do Aurory, musí nejdřív projít malou praxí v Lyceu. Všude bylo mnoho lidí...ne jenom rytířů, ale i obchodníků, pokřikovali, hádali se, smáli se...vypadalo to jako obrovské náměstí. Nahoře pak byly schody vedoucí do Hlavní budovy, kde sídlil parlament. Kromě králů jednotlivých měst také totiž existoval parlament - neutrální strana, která udržovala pořádek, starala se o Zapečetění - o nesmrtelnost rytířů - a také o zrušení Zapečetění během velkých válek.
Eares nejistě prošla kolem hloučku lidí. Chtěla vypadnout, na velké množství lidí si nikdy nepotrpěla. Došla až na místo, zvané Playground. Posadila se u stromu, opřela se zády o kmen a sledovala okolí. Kousek od ní těžce přecházeli zemní elfové. Její první dojem byl, že vypadají jako přerostlé brambory. Ale i tak se jí je nechtělo zabíjet. Sice věděla, že všechny potvory od bezbranných Slarmů - kteří vypadají jako zelený sliz - až po bůhví jak silné démony mají stejný systém esencí jako rytíři, nemůže je zabít, pouze jim zničit esenci, kterou si během chvíle obnoví a běží dál. Povzdechla si.
"Co tady vlastně dělám..." mluvila si pro sebe. "Jsem malá hloupá holka, co má na vesnici pást ovce a ne tady sedět s mečema a přemýšlet o zabíjení..."
Vstala. Nechtělo se jí do toho, ale potřebovala peníze. Za každou zabitou potvoru jí (také díky pečetícímu systému, který slouží jako identifikátor) přičtou nějakou částku, podle síly potvory. A navíc jí taky přičtou nějaké body k její rytířské úrovni. A peníze potřebovala dost nutně...neměla co jíst, ty růžové šatičky co jí dali jí zrovna moc k obranně těla neposlouží a látkové rukavice s děravýma botama taky nic moc.
Přistoupila k nejbližšímu elfovi a napřáhla se. Nebylo to až tak hrozné. Bylo to jako sekat do hlíny, takže se žádný pocit viny neobjevil. Nemohla říct, že se elf nebránil, celkem dost jí poškodil esenci, ale během chvíle odpočinku to bylo v pořádku a mohla jít bojovat dál.
Asi za hodinu boje cítila, jak její esence zesílila. Aby taky ne, už dosáhla páté rytířské úrovně. Sice už teď mohla jít do Aurory, ale řekla si, že ještě trochu zesílí. Vybrala si jednoho ohnivého elfa - který mimochodem vypadal spíš jako červený skřet - a opatrně k němu přistoupila. Vypadal větší než ostatní a na hlavě měl korunu, nezkušená Eares ale tomu nepřikládala žádný zvláštní význam. Ihned zaútočila. Za pár sekund měla naprosto zdemolovanou esenci a dala se na útěk. Mohutný elf se hnal za ní ještě pěknou chvilku, ale nakonec to vzdal. Eares unavaně padla k zemi a zavřela oči.
"Jsi pěkný trdlo, víš? Útočit takhle zbrkle na Lorda..."
Eares otevřela oči. Nad ní stála dívka se stříbrně šedými vlasy. Neměla meč, ale dlouhou dřevěnou hůl, na jednom konci podivně zkroucenou. Na sobě měla dlouhé fialové šaty. Typická výstroj pro magika. Eares neodpovídala, jen ztěžka oddychovala, zničila si esenci natolik, že se vážně těžce obnovovala. Dívka ji nechápavě sledovala se zvednutým obočím.
"Proč se jednoduše nevyléčíš?"
To Eares zaujalo.
"Ale jak?"
"Takhle." Usmála se dívka a v tu chvíli se na špičce hole začala tvořit stříbrná koule. Během pár sekund zalila Eares stříbrná záře a v tu chvíli se jí esence dokonale obnovila.
"Jenže já nejsem magik."
"Ale jsi šermíř, ne? To je výhoda v porovnání například s válečníky. Skřiž meče."
Eares trochu zmateně skřížila meče.
"A teď do nich soustřeď svou vlastní energii a přeměň ji na léčivou."
Eares se dlouho soustředila, až konečně energie nabrala jakž takž tvar koule. Pak se pokusila silou vůle přeměnit energii na léčivou. Když ji na sebe konečně nechala působit, cítila se jen trochu silnější. Povzdechla si. Dívka se ale usmála.
"Chce to trénink. A navíc ti to soustředění vždycky bude trvat déle, protože to je záležitost magiků. Časem se budeš moct naučit ještě několik obranných i pár útočných kouzel. Pomůžu ti."
Eares se na ní zmateně podívala.
"Děkuju...ale kdo vlastně jsi?"
"Jmenuju se Irishe." Dívka na ní mrkla. "Ale pro přátelé Irikun."

Over the hills and far away

7. dubna 2010 v 16:35 | Kami |  Videa: Hudba
Jedná skvělá písnička od skupiny Nightwish :o)Třídění SB

6. dubna 2010 v 15:57 | Kami |  NAPO noviny (nepovídky)
Protože jsem byla celkem dlouho pryč a nevím, jestli mě za SB ještě pořád považujete, rozhodla jsem se udělat třídění. Více pod perexem.

Diplomek pro Tsubaki

6. dubna 2010 v 15:40 | Kami |  Diplomky za eSB
Máme nové SB do rodiny, snad se bude dipík líbit :o).

diplom pro tsubaki