Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


A tak to končí...každý z vás tu už bude sám, já však s vámi navždy zůstávám...sbohem, přátelé

15. ledna 2012 v 12:19 | Kami
Předem varuji, že v tomhle článku bude hodně chyb, protože nemám na to si to po sobě číst. Lidi...já končím. Možná si teď říkáte "ta Kami zase blbne, tohle už tu jednou bylo..." ale tohle je najisto. Víte, tehdy jsem končila, protože mi došla inspirace a vrátila jsem se, když se mi i ona vrátila...ale tentokrát je ti jiné a PROSÍM! nepřesvědčujte mě, abych zůstala, protože fakt hrozí, že bych zůstala...a to já nechci.
Víte, když je člověk bez kompu, má hodně času na přemýšlení a toho já měla během posledního týdne dost...a dostala jsem se právě ke slovíčku "nechci". Už se nechci vracet ze školy a rovnou zapínat komp ještě před tím, než si snad vůbec sundám bundu, nechci víkendy trávit v sedě před monitorem jen s pauzami na jídlo, nechci se strachovat, o kolik se mi zase přes velké prázdniny zhorší oči, protože vím, že se od toho kompu neodtrhnu...nechci už být ten zatracený počítačový závislák.
Co chci? Tři roky jsem psala...a teď chci začít číst. Chci přijít domů, hodit tašku do kouta, vzít psa, deku a knížku, vypadnout někam pod stromy, rozvalit se tam a číst, dokud to světlo dovolí...pak se vrátit, rychle odbýt úkoly a pak na hodinku sednout ke kompu, abych pokecala s lidma na skypu a tím končit.
Inspirace mám dost. Mnohokrát jste se mě ptali, kde ji beru a odpověď je - v hlavě. Myslím, že většina lidí, co taky píše, to zná, ten život mezi dvěma světy, realitou a TÍM světem, který nám mohou závidět všichni, co neumí snít. Teď už hold zůstane nevyužitá, možná začnu kreslit, možná prostě budu jen víc snít.
Já...nechtěla jsem se tu nějak rozepisovat, ale nemůžu to jen tak useknout...víte byly to nádherný tři roky. Napsala jsem tisíce A4, strávila jsem u toho stovky hodin a stálo mě to dva a půl dioptrie na každém oku, ale nikdy bych nelitovala. Ty chvíle, kdy jsem psala až do tří do rána, ty chvíle, když jsem od vás četla komentáře...nikdy bych to nechtěla vzít zpátky.
Jednou jsem byla u takové propasti, už nevím přesně co to bylo, a byly tam černé destičky těch, co se tam zabili...a na jedné bylo napsáno Budeme se usmívat, jak to bylo krásný. Nikdy jsem to nemohla pochopit...a teď je mi to naprosto jasné...teď se usmívám, i když to končí, protože to fakt bylo krásný. Díky psaní jsem poznala nespočet úžasných lidí, počínaje Narumi, kterou jsem "ulovila" na svou první sérii Pomsta není sladká ještě před tím, než jsem vůbec založila blog a končíce...ne, nekončíce, těch lidí bylo tolik a nikým to nekončí. Vždycky jsem blog.cz brala jako jednu velkou rodinu...ale i z rodiny lidé odcházejí. A jsem fakt vděčná za všechny ty lidi, protože s mnoha z nich jsme fakt dobří přátelé a hodně si píšeme.
Asi...ne asi, určitě, bych vám teď měla poděkovat. Za všechny ty komentáře, za tu návštěvnost, za to, že jste se mnou hráli slovní fotbal, že jste se účastnili soutěží, že jste se zapojovali do fan-clubu, že jste měli svatou trpělivost s mými zkraty, pozastaveními, šílenými nápady, Tarei za mé věčné vymýšlení ohledně dessů...a děkuji všem, že jste mě drželi při životě, když se celý okolní svět podělal.
A omlouvám se všem, kteří jsou teď z toho smutní...loučení bolí, ale naštěstí jen chvíli.
Blog nebudu rušit, přeci jen bych chtěla, aby po mě něco zůstalo...a nechám tu ten úžasný dess od Luliny...a třeba si někdo z vás ještě někdy přečte některou z mých povídek...pokud by si je kdokoliv chtěl dát na blog, nejsem proti, ale i když tu nebudu, tak prosím i s autorem.
A já vám můžu říct, že nezapomenu. Na nikoho z vás. Vždycky jste mi vyčítali, že jsem vám o sobě nic neřekla...bude mi sedmnáct, miluju hlasitou hudbu a chtěla bych vystudovat medicínu...a jestli se mi to povede (a i kdyby ne), vím, že jednou půjdu po noční osvětlené ulici a řeknu si "Byly to úžasný tři roky."
Můžu doufat, že třeba i vy si jednou vzpomenete...na tu zasněnou holku s plyšovým medvídkem, co nikdy nepřestala zvedat pohled k nebi a milovala svět...a řeknete si "Nebylo to vlastně tak špatný..."
Chtěla bych vám toho ještě tolik říct, tolik, co jsem toho za ty tři roky nestihla...ale nemám na to, mozek odmítá koordinovat prsty...tak snad už jen můj oblíbený citát Don't cry because it's over, smile because it hapenned...neplačte, protože to končí, usmívejte se, protože se to stalo :).
Miluji vás a budete mi strašně chybět, vy všichni...tak naposledy *zhluboka se nadechuje a přivírá oči, protože tohle spojení už nikdy nepoužije* ...vaše Kami

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 12:20 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 Mao-chan Mao-chan | Web | 15. ledna 2012 v 12:22 | Reagovat

Pěkná fotka

3 Ivka :) Ivka :) | E-mail | Web | 15. ledna 2012 v 12:27 | Reagovat

to je škoda..

4 Twins-otaku-Wí Twins-otaku-Wí | 15. ledna 2012 v 13:06 | Reagovat

Kami ne. No dobře chápu,já  jsem obětovaala  půly dioptrie za dva roky ale jediný co si můžu říct je "bylo by lepší kdyby..." .Ale jsem ráda že si tu s námi byla,protože já si tě vždycky budu pamatovat jako skvělou holčinu s krásným talentem :). Takže všechno nejlepší at vystuduještu medicínu :). :-)

5 Call Call | Web | 15. ledna 2012 v 15:18 | Reagovat

Sice mi bude smutno po tvých povídkách atd... ale naprosto tě chápu :))

6 Tereki Tereki | E-mail | Web | 15. ledna 2012 v 16:44 | Reagovat

Byly to krásné tři roky, co se známe díky naším blogům, viď Kami? Nikdy na ně nezapomenu, hlavně jak jsme jednou psali povídky pro sebe *už si je ani moc nepamatuje* Moc dobře tě chápu, měj se krásně a hodně čti! :D Doufám, jestli se mi podaří vydat Temnotu, tak že ji jednou budeš číst jako knihu ;D Bude se mi po tvých povídkách stýskat, ale co už - pořád budeme ve spojení na skypu.. A já věřím, že tu medicínu vystuduješ ;D

7 Abigail Abigail | Web | 15. ledna 2012 v 17:37 | Reagovat

to mě mrzí a chápu to, ale i tak jsem ráda, že jsem tě poznala

8 mesu-arctic-wolf mesu-arctic-wolf | 15. ledna 2012 v 18:06 | Reagovat

mrzí mě to hlavně prto že jsem tady nebyla tak dlouho aby jsem mohla číst tvé povídky už odzačátku... ale dej si na mě bacha já si tě na skypu najdu chci se s tebou více seznámit :D Jinak se měj krásně ale varuji tě.... člověk si jednou řekne že s něčím končí ale najednou se k tomu vrátí a ani neví jak... No uvidíme :D

9 Tissa Tissa | E-mail | Web | 15. ledna 2012 v 22:04 | Reagovat

Konečně jsme si udělala čas, abych si přečetla něčí povídky.. otevřu tvůj blog.. a co to nevidím? Konec? Opravdu? Víš, už jsem to chtěla udělat tolikrát... ani to nedovedu spočítat.. říkala sjem si, že to nemá smysl trávit tolik hodin týdně u počítače psaním povídek, že nemám čas na své koníčky, kamarády, povinnosti a školu... Ale pak jsem si něco uvědomila... Psaní je můj obrovský koníček, našla jsme si nové kamarády právě díky blogu a psaní, mou povinností se stalo.. starat se o blog.. a škola? Každým řádkem, který napíšu, každou kapitolou, kterou dokončím, procvičuji své dovednosti. Moje psaní slohů je tisíckrát lepší než bylo dřív, moje slovní zásoba ohromně vzrostla a gramatika je též mnohem lepší než dřív.. Blog mi sice vzal kousek života, ale dal mi něco, za co budu vždycky ráda. Lidi. Vás všechny. Ten pocit, když napíšu povídku a vy to oceníte.. to je pro mě to, co mě drží u psaní...:) Nikdy jsem nedokázala s blogem úplně seknout.. zkusila jsem to, ale stejně jsme se vrátila, protože jak už jsme řekla, psaní miluju.. a dlouho to bez něj nevydržím.. mám v hlavě tolik nápadů, které chci použít, ale kdybych nepsala, nevyužiju je. Někdy se z mé životní situace stane inspirace, jindy z pouhého školního výletu další a další témata... Je to na tobě... uvidíš, že jednou si řekneš, co by bylo kdybych neskončila...:) Určitě budeš mít sto chutí psát... Držím palce do budoucna... :)))*

10 silema silema | 16. ledna 2012 v 11:51 | Reagovat

Víš,tebe sem četla když sem byla eště začátečník.Toužila jsem být jako ty...Tak jsem měla blogy a všechny sem rušila a i teď ssic na blog prdim a moc nepřizpívám nerušim ho...i kdyby bych měla přispívat 1 za měsíc,nedokážu ho zrušit...prosím tě na kolenou neruš úplně svůj blog..... :-|  :-|  O_O  O_O

11 Animerka Animerka | 16. ledna 2012 v 15:42 | Reagovat

Ah, bude se mi stýskat, taky tvé povídky nečtu tak dlouho, ale všechny, které jsem kdy od tebe přečetla, byly výborné, až mi tenhle článek nahnal slzy do očí a to jsem tě ani moc neznala (spíš vůbec, jenom podle tvých úžasných povídek), takže hodně štěstí se školou a čtením :)

12 Synthia Synthia | Web | 16. ledna 2012 v 19:30 | Reagovat

Kami...tak ráda bych tě přesvědčovala aby jsi zůstala...ale říct pravdu, chápu to až moc dobře. To jak je člověk závislí na počítači je zlé..ale počítač má různé věci, co člověka udělají šťastným..poznávání nových lidí, spřátelování, až se možná i dokonce objeví člověk, kterého můžeme popsat jako skvělého kamaráda...Tvůj blog znám už hodně dlouho..od povídky KNLŽ až po Trilogie mrtvých, kterou jsem si prostě musela zamilovat. Tři roky..dlouhá doba..sice tě přímo neznám, ale člověku prostě přiroste k srdci někdo, kdo je s ním už takovou dlouhou dobu..Bude se mi po tobě i tvých povídkách stýskat Kami..doufám, že se ti bude dařit dobře..=)
PS: Jen doufám, že si s tebou někdy pokecám >.< =D

13 Kami Kami | 17. ledna 2012 v 19:15 | Reagovat

lidi moc díky všem, co mě chápou :-) a určitě se s vámi ráda po skypu pokecám, jen jsem teď bez kompu, takže to bude až tak za měsíc...ale už se těším :-)
a těm co mě přesvědčují, ať blog neruším...je mi to líto, ale musím, nezvládnu mít blog a přispívat jednou za měsíc - v tom je právě to jádro závislosti, prostě mě to donutí přispívat častěji...proto musím seknout úplně...je to jako kdybyste kuřákovi řekli, ať nepřestává kouřit ale zreguluje to na cigaretu za měsíc...prostě to nejde
a jsem hrozně ráda, že jsem vás všechny poznala :-*

14 Katie - hime Katie - hime | 19. ledna 2012 v 17:37 | Reagovat

chápem to, ale aj tam mi bude ľúto, že nebudú nové poviedky a tak... ale aspoň sa vrátim k tým starým a aj ked sem nechodím dlho tento blog bol nádherný :D a tvoje básne niečo úžasné :D a držím palce v tej medicíne :-)

15 T.o T.o | Web | 20. ledna 2012 v 20:57 | Reagovat

Kami moc hezky napsaný. :) a nikdy nezapomenu na tvé povídky *-* ByeYeom :)

16 Ája Ája | Web | 23. ledna 2012 v 10:02 | Reagovat

Mrzí mě to T.T, ale chápu tě. Taky jsem chtěla s blogem přestat kvůli tomu samýmu, sice nemám nijak zvlášť zkažený zrak, ale začínám blbě zaostřovat...já jashinužel, nemám tak silnou vůli T.T. Tak co ještě říct...snad jen hodně úspěchů ;)

17 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 14:25 | Reagovat

Neee =(...Ale tak nějak tě chápu, když jsem měla 1. blog o anime, po nějaké době jsem se cítila stejně jako ty...a po roce mi to blogování začalo tolik chybět, že jsem ho znovu založila :D...moje oči už neřeším, nikdy jsem neviděla dobře...xD
každopádně ti přeju hodně štěstí, úspěchů...
a myslím ,že plno z nás na tebe taky nezapomene :))

18 Tarei Tarei | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

Kaminko zlatá, vím, píšu to možná pozdě, ale to co jsi teď napsal mě opravdu dojalo, až mi to vehnalo slzy do očí, ohledně dessů, byla to sranda, lámat si nad tím hlavu a ani mi nepřipadá, že by ty dessy byli nějak geniální a tys mi vždycky dokázala, že to není tak hrozný! Navždy tě budu milovat, doufám, že tě zastihnu někdy na skajpu, jak to tomu bylo doteď vždycky jsme se minuly a nebo byli oběd neviditelný, ale řeknu ti jedno, jo máš pravdu, nechci taky žít prohnilý život u počítače, ale já bez povídek prostě nemůžu žít a i tak doufám, že na můj blog někdy znovu vkročíš a podíváš se jak si vedu... stejně tak jak to budu dělat já, minimálně jednou za měsíc se tu podívám, jestli ses náhodou nevrátila, ty snílku můj... Budeš mi moc chybět, tvoje povídky, kecy, ba i hudba jako DJ Kami mi bude chybět, rozhodně chci být s tebou v kontaktu a proto doufám, že naše přátelství se neutne :( byla bych totiž strašně smutná, už i teď jsem smutná z toho že to končí, ale zároveň jsem ráda, že se to stalo, že jsem poznala někoho tak úžasného jako jsi ty, že s tebou můžu být dál přítelem, prostě děkuji za to, že jsi tu byla, celý ty tři roky, i když já zažila, tuším... co já vím, rok a půl? dva? To je fuk, tak ti teda přeju hodně úspěchů do budoucna a zlepšení očí, já takový problém nemám, jsem sportovec, tudíž minimálně tři hodiny (většinou to bývá pět) si od počítače oddechnu odpoledne už jen tím, že jdu na trénink a pobavím se s lidmi, ale to jsem teď odbočila...
Prostě se měj pěkně a občas (hodně!!!) mi taky napiš! ;-) Mám tě ráda!

19 mizakoe mizakoe | Web | 5. února 2012 v 16:49 | Reagovat

je škoda že už se ti nechce psát, na druhou stranu chce to i čas žít :-)  třeba zas někdy něco krátkého napíšeš... a i kdyby ne...  myslím, že po tobě zůstal obdivuhodný kus práce. Hodně štěstí do buoucna :-)

20 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 10. února 2012 v 19:20 | Reagovat

aaa to je tak smutny chce se mi brecet :( posledni dva dny mam divne depky a ted jeste i tohle :( aigoooo budes mi hodne chybet :( dost ti verim to s tim kompem a tak....taky kdyz se da nejsem na netu ale v tehle zime se temer nic neda moc delat ale jeste kdyz bylo venku krasne a nekdy i ted se az vecer doma protoze jdu ven a proste vic me bavi byt venku ale s  lidma co se citim pohodlne pokud bych mela jit s nekym koho neznasim tak radeji zustanu doma:D a nekdy i zustanu i kdyz jsou to v poode lidi protoze neni proste nalada a nebot je zly pocasi :( celkem te chapu takze ja ti nic nezazlivam :( tak urcite to byly krasny roky u me to taky byly uz tri roky :) jeste prednedavnem :) tak hodne stesti do zivota a doufam ze se ti tvy sny jednou fakt splni ;) diky za ten cas co sme byly SB :) <3 :-*

21 nejlepsi-blog-tu nejlepsi-blog-tu | Web | 9. března 2012 v 20:39 | Reagovat

Ahoj, moc pěkný článek :) byl bych štastný jestli navštívíš můj nový blog http://ashgriel.blogspot.com :) Děkuji ti moc :) Snažím se psát jen kvalitní články !

22 Tarei Tarei | Web | 22. prosince 2012 v 17:17 | Reagovat

těžko uvěřitelné, že už to bude rok... ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama