Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


Březen 2016

A další dva roky pryč

7. března 2016 v 19:25 | Kami
Tak zase uběhly dva roky od doby, co jsem se naposledy ozvala. Asi z toho udělám tradici, tak hezky to dokumentuje můj život, jehož byl tento blog důležitou součástí. Navíc je úsměvné to takhle zpětně sledovat.
Co nového? Když to vezmu na základě předchozího článku - úspěšně jsem odmaturovala a dostala se na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde teď nadšeně studuji druhý ročník všeobecného lékařství. A ano, pořád píšu - a snad jsem zase o něco lepší. Pořád platí, kdo by chtěl odkaz na mé současné povídky, ať mi napíše do komentářů mail a já pošlu odkaz, ale opět varuju, že je to shounen-ai/yaoi. I když si už delší dobu pohrávám s myšlenkou, že bych přepsala Polibek vlkodlaka, protože se mi ten nápad hodně líbil a Christina mi přirostla k srdci. Možná, že až se zase za další dva roky ozvu, už vám sem dám i odkaz na přepracovanou verzi. Ta povídka by si zasloužila pořádné zpracování a vyplnění děr v ději.
Nějak nevím, co psát, nejlépe se píše o problémech, ale všechno v mém životě je tak hezky spořádané, až mě to děsí. Takže asi... pořád žiju a mám se fajn? Co vy? Jak se máte a co je u vás nového? Minule jste reagovali, až mě to překvapilo, možná se někdo ozve i teď. Mám vás ráda, velmi, to, že se sem pořád vracím, není jen tak z nudy. Snad se taky máte dobře a děláte to, co jste chtěli. No... tak zase někdy. Vaše Kami.