Povídky na přání: >>tady<<
Rozpis povídek na přání: >>tady<<
Chcete si sem vložit nějakou ze svých vlastních povídek: >>tady<<
Seznamte se s naším >>NAPO týmem>>
Dlužím vám povídku, diplom nebo cokoli jiného? Napiště to >>SEM<<
Nej povídky: Konan nemá lehký život (známější jako KNLŽ) >>přečtěte si<<
a Děti luny >>najdete zde<<


A další dva roky pryč

7. března 2016 v 19:25 | Kami
Tak zase uběhly dva roky od doby, co jsem se naposledy ozvala. Asi z toho udělám tradici, tak hezky to dokumentuje můj život, jehož byl tento blog důležitou součástí. Navíc je úsměvné to takhle zpětně sledovat.
Co nového? Když to vezmu na základě předchozího článku - úspěšně jsem odmaturovala a dostala se na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde teď nadšeně studuji druhý ročník všeobecného lékařství. A ano, pořád píšu - a snad jsem zase o něco lepší. Pořád platí, kdo by chtěl odkaz na mé současné povídky, ať mi napíše do komentářů mail a já pošlu odkaz, ale opět varuju, že je to shounen-ai/yaoi. I když si už delší dobu pohrávám s myšlenkou, že bych přepsala Polibek vlkodlaka, protože se mi ten nápad hodně líbil a Christina mi přirostla k srdci. Možná, že až se zase za další dva roky ozvu, už vám sem dám i odkaz na přepracovanou verzi. Ta povídka by si zasloužila pořádné zpracování a vyplnění děr v ději.
Nějak nevím, co psát, nejlépe se píše o problémech, ale všechno v mém životě je tak hezky spořádané, až mě to děsí. Takže asi... pořád žiju a mám se fajn? Co vy? Jak se máte a co je u vás nového? Minule jste reagovali, až mě to překvapilo, možná se někdo ozve i teď. Mám vás ráda, velmi, to, že se sem pořád vracím, není jen tak z nudy. Snad se taky máte dobře a děláte to, co jste chtěli. No... tak zase někdy. Vaše Kami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereki Tereki | Web | 2. srpna 2016 v 15:39 | Reagovat

Ráda se sem vracím! Je to pro mě hodně nostalgické místo, kde jsem ve svém dětství či pubertálním věku trávila dost času. Vždy si ráda vzpomenu na naše komentáře na blogu ať už mojem či tvém. c:
Nového je celkem dost.. Jako třeba pamatuješ na Temnotu? Je celá dopsaná, upravuji její příběh a vyplňuji díry stejně jako ty ve své povídce c: Ráda bych ji vydala (Ano, pořád to u mě trvá :D) a přísahám, že až se mi to povede, tak ti opravdu pošlu jeden výtisk s podpisem, protože nebýt podpory tvé a ostatních, možná by nebyla dopsaná ještě teď.
Jo a jinak, jsem čerstvý maturant a utíkám na obor Dějin umění a češtinu c:

2 BenyL BenyL | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:36 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

3 Hichigo Hichigo | 7. října 2017 v 15:53 | Reagovat

???

4 AlvaroFloni AlvaroFloni | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 12:47 | Reagovat

Москва посуточная аренда квартир метро Новогиреево В квартире две спальни и большая комната, также есть кухня и ванная комната. Сдается просторная и чистая однокомнатная квартира 40 м, кухня 10 м. Впоследствии качественногона долгий срок гражданам РФ без животных.
<a href=https://moscwaposutochno.blogspot.ru/>Москва посуточная аренда квартир Новогиреево</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama